Радуцький пішов від вільних демократів, бо Одарич "профукав" цьогорічний бюджет розвитку

Радуцький пішов від вільних демократів, бо Одарич "профукав" цьогорічний бюджет розвитку  Директор КП «Дирекція парків», депутат Черкаської міськради Олександр Радуцький зробив заяву про вихід з групи Партії вільних демократів у міськраді. Заяву розміщено на сторінці Радуцького в соціальній мережі Фейсбук.
Я роблю офіційну заяву про вихід із групи Вільних Демократів. Щиро кажучи, мені важко було прийняти таке рішення, оскільки в ній було і залишається багато друзів. Однак рішення вже прийнято і не підлягає оскарженню.
На сьогодні я не підтримую кадрову політику, ідеологію та ставлення мера до міста Черкаси. В цьому році у пріоритетах депутатів було вирішення питань
стосовно капітального ремонту доріг і закупівлі нових тролейбусів. Результат очевидний, точніше його відсутність, адже не досягнуто жодної цілі. На мою думку, саме кадрова політика відіграла вирішальну роль у цій ситуації. Ніколи ще бюджет розвитку не отримував таку велику кількість коштів, і для того, щоб так бездарно розпорядитися ними, потрібно мати неабиякий хист.
Будучи в команді міського голови з мого боку було б некоректно його критикувати, тому я прийняв рішення бути вільним, але вже не демократом.
23.11.2012 13:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter