Томенко-Тулубу і Ко: донецькі, го хоум!

Томенко-Тулубу і Ко: донецькі, го хоум! Віце-спікер Верховної Ради України Микола Томенко вважає, що керівництво Черкської обласної адміністрації добровільно залишило територію області у зв’язку з тим, що їх політика не підтримується абсолютною більшістю громадян – мешканців Черкаської області».
М. Томенко нагадав, що Черкаська область в силу різних обставин стала експериментальною для нової влади на чолі з Віктором Януковичем. Першим кроком було прибуття на Черкащину Сергія Тулуба (у квітні 2010р.), який позиціонував себе як найближча до Віктора Януковича людина, яка прибула туди ледь не зі спеціальною місією: показати, що «донецькі професіонали» можуть зробити успішний проект і у Черкаській області. Політик також зауважив, що для цього Віктор Януковича створив всі умови для Сергія Тулуба. Зокрема, закрив очі на те, що Черкащина стала єдиним регіоном, керувати яким було привезено більше ста «професіоналів» з Донбасу та братніх регіонів.
М.Томенко додав, що навіть регулярні нарікання з боку малого, середнього бізнесу і навіть великого бізнесу. який відмовлявся визнавати «донецькі» правила гри і частина якого покинула територію черкаської області; критичні оцінки експертів і громадськості того, як працює нова влада на Черкащині, не вплинули на зміну думки В.Януковича стосовно «ефективності» методів управління С.Тулуба.
За словами політика, оскільки так звана команда Януковича-Тулуба почала працювати на Черкащині після президентської кампанії, за відправну точку коректно взяти вибори за партійною складовою до органів місцевої влади 2010 року, зокрема, до Черкаської обласної ради. «У підрахунку ми абстрагуємося від того, який ступінь сфальсифікованості результатів цих виборів, оскільки на підставі цих результатів сформована нинішня обласна рада, яка тотально підпорядкована голові обласної адміністрації та під неї сформовано вертикаль виконавчої влади», - сказав М.Томенко.
Отож, у 2010 році за Партію регіонів проголосували 28, 92% громадян на Черкащині. До провладної більшості також увійшов Блок Литвина, за який віддали свої голоси 5,50% виборців. Єдина реальна опозиційна політична сила у 2010 році – Блок Юлії Тимошенко – набрав 17,16% голосів.
Водночас, на нинішніх виборах, а, як відомо, ЦВК вже стовідсотково порахувала результати голосування по багатомандатному округу, команда Януковича-Тулуба у Черкаській області втратила більше як 10% своїх прихильників. На виборах у 2012 році Партія регіонів отримала 18,67%. Натомість, підтримка опозиції зросла більше як на 20%. Так, «Батьківщину» підтримали 37,77% громадян, а опозиційні «Удар» і «Свободу» - 17,23% та 9,48% відповідно.
М.Томенко також додав, що, якщо взяти до уваги, що під час виборчої кампанії комуністи виступали з критикою діючої влади і за них голосувала частина лівого, але опозиційного електорату, то 9,29% підтримки комуністів треба віднести до опозиції. Отож, в результаті отримуємо суму підтримки опозиції в 73,77%.
«Тобто маємо майже 74% громадян у Черкаській області не підтримують діяльність нинішнього голови обласної адміністрації Сергія Тулуба та Президента Віктора Януковича», - підсумував Микола Томенко.

Прес-служба М.Томенка
09.11.2012 14:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
01:43 10.11.2012 nord:
TULUB- go to hell!