Горкун : який адмінресурс? Заводячи "шашні" із Зубиком, секретар міськради постійно думав про зливову каналізацію

Горкун : який адмінресурс? Заводячи "шашні" із Зубиком, секретар міськради постійно думав про зливову каналізаціюУ своєму блозі на Livejournal.com секретар Черкаської міської ради Віктор Горкун розмістив звернення, текст якого ми цитуємо нижче. Нагадаємо, що під час передвиборної кампанії Горкуна ряд кандидатів у нардепи звинуватили секретаря Черкаської міськради у використанні адмінресурсу під час підписання даної угоди.

- У місті Черкаси є досить важлива проблема – відсутність повноцінної системи зливової каналізації у районі залізничного вокзалу, у Південно-західному районі. І при цьому є недобудований колектор глибинного залягання, який міг би вирішити ці питання. Але необхідно вкласти значну суму коштів у завершення його будівництва та введення в експлуатацію. Міському бюджету ніколи не буде під силу реалізувати такий масштабний проект. Тут потрібно рішення на рівні держави. Ці кошти можуть бути направлені із держаного бюджету у наше місто, наприклад, у якості цільової субвенції на модернізацію міської каналізаційної системи та покращення екологічного стану території.
Під час цьогорічної виборчої кампанії втілювалась ідея соціальних угод: кандидати у народні депутати не можуть іти у Верховну Раду із «порожніми балачками», кожен із них має взяти на себе конкретне зобов’язання. Коли я почув про таку ініціативу, мені одразу на думку прийшла ця можливість – добудувати колектор, втілити це перспективне питання у життя.
Напередодні виборів на моєму виборчому окрузі проводив зустрічі із громадою кандидат у народні депутати Володимир Зубик. Він запитував у городян, які глобальні проблеми району варто вирішити насамперед, у чому допомогти. І саме тоді я турбуючись про громаду мікрорайону, його безпеку, запропонував кандидату розглянути можливість взяти у свою передвиборчу програму цей проект і укласти соціальну угоду, відповідно до якої сторони угоди об’єднають зусилля у напрямку вирішення питання добудови колектора глибокого залягання по вул. Смілянській на ділянці від вул. Хоменка до Мисливського узвозу включаючи виток в річку Дніпро.
Я особисто підготував цю угоду, пояснювальну записку до неї, надав усі необхідні матеріали і запропонував комітетам самоорганізації населення взяти участь у її підписанні, оскільки розумію, наскільки це питання болюче для значної частини нашого міста. І саме керівники органів самоорганізації населення – люди, яких обрала громада, – мали підтвердити необхідність реалізації цього проекту з одного боку, взяти участь в обговоренні. А з іншого – стати свідком, як кандидат своїм підписом підтверджує власні наміри, бере на себе реальні зобов`язання. Але хочу зауважити, що нікого із представників КСНів я не змушував приходити на підписання. Вони самі приймали це рішення. Саме для громади і укладали цю угоду (Угода і пояснювальна записка розміщені на блозі).
На жаль, за ініціативи одного із колег-депутатів моє запрошення на засвідчення такої угоди керівників комітетів самоорганізації конкретних мікрорайонів було розглянуто на одній із постійних депутатських комісій і навіть прийнято рішення комісії дати доручення юридичному управлінню підготувати правовий висновок щодо таких дій секретаря міської ради та спільно з відділом кадрової роботи підготувати проект рішення міської ради щодо дострокового припинення повноважень секретаря міської ради.
Але я вважаю, що ніякі політичні амбіції та особисті інтереси не можуть бути вище інтересів громад мікрорайонів та черкаської громади в цілому, якій я служив і служитиму як депутат і простий громадянин. І це чудово, що тодішній кандидат у нардепи підтримав цю ініціативу. Нині Володимир Зубик зазначає, що обов’язково візьметься за втілення цієї соціальної угоди. Реалізація такого масштабного проекту відкриє серйозні перспективи нашому місту, його розвитку. Це реальний об’єкт, і тепер є можливість його добудувати. І я буду щасливий, якщо я буду присутній на відкритті уже добудованого колектора.
Сьогодні мені мої колеги-депутати говорять, що чим більше гарних справ робиш, чим більше переймаєшся проблемами громади – тим більше наживаєш ворогів. Якби нічого не робив – було б краще, спокійніше. Але я саме така людина: навіть якби зараз повернути час на кілька тижнів назад – то я би все одно вчинив так само. Адже ідея того варта!


Пояснювальна записка та текст соціальної угоди читайте ТУТ.
07.11.2012 11:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter