Вільний демократ Ліходькін нарікає на політичних опонентів опозиційного спрямування, які організували "гвалт" навколо переїзду 2-ї музичної школи

Вільний демократ Ліходькін нарікає на політичних опонентів опозиційного спрямування, які організували "гвалт" навколо переїзду 2-ї музичної школи  Олег Ліходькін, лідер фракції Партії Вільних Демократів у Черкаській міській раді, вбачає політику за «ґвалтом про переїзд 2-ої музичної школи у нові приміщення колишньої тютюнової фабрики».
«Зважаючи на те, з якою синхронністю цю тему почали коментувати деякі політичні опоненти, складається враження, що усе це було скоординовано місцевими політичними діячами опозиційного спрямування», — говорить Олег Ліходькін.

На його думку, людей у черговий раз використали, розповівши «про незручні приміщення», «запахи тютюнового пилу», «незручність у паркуванні», «відсутності прибудинкової території» тощо. Люди так і не зрозуміли, що в приміщеннях колишньої тютюнової фабрики на дітей чекають комфортні умови.
Олег Ліходькін упевнений, що час розставить усі крапки над «і». Згодом люди відчують переваги між новими, відремонтованими приміщеннями і 100-річним напівзруйнованим будинком. Заяви політичних опонентів назвав цинічними. «Кожен з них був свого часу при владі, кожен з них мав вплив у Верховній Раді, Кабміні. Але жоден із них не порушував питання про ремонт старих будівель музичної школи, ніхто не «вибивав» з бюджету кошти на придбання музичних інструментів. Жоден не допомагав у повній мірі талановитим юним музикантам», — говорить Олег Ліходькін.
На його переконання, у цій ситуації недопрацював департамент освіти МВК, який мав би відразу, як тільки з’явилися плани щодо переїзду, організувати роз'яснювальну роботу серед батьків та викладачів, провести екскурсії для педагогів, батьків і усіх бажаючих до адміністративних корпусів колишньої тютюнової фабрики. На думку депутата, наочне спілкування одразу б зняло чимало суперечливих запитань.

Від Провінції: Олеже Олексійовичу, перш ніж заявляти про переїзд музичної школи, хтось з представників міської влади запитував батьків, педагогів та дітей – чи хочуть вони цього? Що міська влада планує надалі робити зі «100-річним напівзруйнованим будинком» музичної школи?
13.02.2012 12:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter