ДСНС: До лікарень госпіталізовано 51 дитину та 1 вчителя із ЗОШ №8. 11 дітей - в реанімації

- Шановні друзі, зараз перебуваю в лікарні, все стабілізувалась, діти почувають себе задовільно. Про це щойно на ФБ написав мер Черкас Анатолій Бондаренко.

У свою чергу, як інформує управління ДСНС у Черкаській області, станом на 13 годину, до лікувальних закладів м. Черкаси госпіталізовано 51 учня та 1 вчителя з них: 11 дітей перебуває в реанімації в стані середньої важкості, решта в задовільному та легкому стані.
ДСНС: До лікарень госпіталізовано 51 дитину та 1 вчителя із ЗОШ №8. 11 дітей - в реанімації

З метою визначення причини погіршення стану здоров’я учнів хіміко-радіологічною лабораторією ДСНС на території школи проведені заміри повітря на вміст небезпечних хімічних речовин. Перевищень вмісту хімічних речовин понад граничнодопустимої концентрації не виявлено (аміак – 0 мг/м3;
хлор – 0 мг/м3, сірководень – 0 мг/м3, горючі гази – 0 мг/м3). Рівень кисню в повітрі – 20,9% (при нормі – від 19 до 23%).

Лабораторією Держпродспоживслужби м. Черкаси взято проби води з системи централізовано водопостачання школи та бутильованої питної води для дослідження на вміст небезпечних речовин. (Результати досліджень очікується – до 16 год. 8 травня 2018 року).

З 12 години 8 травня проводиться засідання регіональної комісії з питань ТЕБ та НС щодо визначення першочергових заходів з локалізації та ліквідації осередку події, надання допомоги потерпілим.

На місці події координацію дій здійснює мобільна оперативна група ДСНС.

Ситуація перебуває на контролі ДСНС. На місці події працюють психологи Управління.
ДСНС: До лікарень госпіталізовано 51 дитину та 1 вчителя із ЗОШ №8. 11 дітей - в реанімації

Нагадаємо, 8 травня о 9:13 надійшла інформація про те, що на території загальноосвітньої школи № 8 під час проведення шкільної лінійки відчули погіршення самопочуття та почали втрачати свідомість 15 учнів школи (2-9 класи).

Всього на лінійці перебувало 424 учні.

Симптоми захворювання: нудота, головокружіння, головний біль.
08.05.2018 14:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter