Радуцький пропонує меру Черкас взяти радником Андрія Бородая

Як інформує Інфоміст, Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко заявляє, що секретар міськради Олександр Радуцький наполягає на тому, щоб відомий бізнесмен Андрій Бородай став його радником.

Про це мер сказав журналістам на брифінгу після завершення засідання сесії. За словами мера, з такою ініціативою Радуцький виступив учора під час їхнього спілкування разом із головами фракцій. – Він вимагає, щоб Бородай став радником на постійній основі, – додав міський голова. Секретар міськради підтвердив цю інфоромацію зазначивши, що вважає Бородає хорошим менеджером.

– Андрій Бородай є хорошим менеджером, який має кілька успішних маркетів і ресторанний бізнес. Якщо міському голові потрібні хороші менеджери-радники, то саме він міг би ним стати, – аргументує секретар. На питання журналістів, як відреагував на таку пропозицію мер, Радуцький сказав: “Я не проти”. Також Радуцький зазначив, що не зрозумів обурення мера, оскільки за словами секретаря, під час виборів Бородай працював із Бондаренком в команді.
28.12.2017 16:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter