Бондаренко: Міська влада у Черкасах підтримує комітети самоорганізації

Бондаренко: Міська влада у Черкасах підтримує комітети самоорганізації Як інформують у прес-службі Черкаської міськради, ситуацію з дотриманням Правил благоустрою міста, вирішення соціальних та інших проблемних питань, з якими звертаються мешканці мікрорайонів Черкас до міської влади та комітетів самоорганізації населення, обговорили на спільній нараді під головуванням міського голови Анатолія Бондаренка з керівниками КСНів.

Анатолій Бондаренко наголосив, що міська влада Черкас і надалі підтримувати ініціативи черкаської громади та комітетів самоорганізації населення, які представляють її інтереси.

За його словами, усі мікрорайони міста мають отримувати належну увагу до потреб його мешканців та фінансування на вирішення нагальних питань.

Також міський голова запросив до подальшої спільної роботи з міською владою і комітетами активних мешканців задля позитивних змін у мікрорайонах.

Приміром, нині розглядається можливість передачі на органи самоорганізації населення повноважень громадських інспекторів з благоустрою, які стануть підмогою в роботі муніципальних та дільничних інспекторів. Це сприятиме більш ефективному контролю за дотриманням Правил благоустрою міста та правопорядку в мікрорайонах.
14.12.2017 18:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter