Тулуб вважає, що кандидати-регіонали, які підписують соціальні угоди, не обіцяють "покращення вже сьогодні". Вони гарантують "покращення вже завтра"

Тулуб вважає, що кандидати-регіонали, які підписують соціальні угоди, не обіцяють "покращення вже сьогодні". Вони гарантують "покращення вже завтра"Як інформують у прес-службі Черкаської ОДА, голова ОДА Сергій Тулуб схвально відгукнувся про соціальні угоди, які підписують провладні кандидати. Про це він заявив на прес-конференції в Черкаській ОДА. «Соціальні угоди з кандидатами в народні депутати підписано вже в декількох районах, зокрема з Геннадієм Бобовим, Антоном Яценко, Віктором Парамоновим та Віктором Гвоздем, - наголосив С. Тулуб. - Всі вони, як ви бачите, представники Партії Регіонів.
В цих соціальних угодах є кілька особливостей: така ініціатива вперше реалізується на Черкащині, мета якої – відродження особистої відповідальності майбутнього депутата перед громадою. Крім того, текст угоди відповідає планам соціально-економічного розвитку району чи міста, села. І останнє – обласна влада, при укладанні таких угод, є гарантом виконання обіцянки», – сказав очільник області.
16.10.2012 09:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter