Нацполіція: Будинок правосуддя в Черкасах не пошкоджено. Грубих порушень правопорядку не допущено

У ГУ Нацполіції в Черкаській області прокоментували події в Будинку правосуддя 7 грудня.

7 грудня в приміщенні Придніпровського районного суду міста Черкаси відбувся розгляд клопотання слідчого з приводу обрання міри запобіжного заходу особі яка фігурує в матеріалах кримінального провадження відкритого за частиною 5 статті 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України. України. Не задоволені рішенням судді представники громади влаштували мітинг перед центральним входом до приміщення Черкаського будинку правосуддя.

Вхід до приміщення Черкаського будинку правосуддя здійснювався через бокові двері, суд працював в штатному режимі, робота не припинялась, зали судових засідань заблоковані не були, розгляд справ відбувався в штатному режимі, доставляння арештованих та затриманих осіб до суду відбувалося без перешкод.

Станом на 8 грудня громадяни залишили територію Черкаського будинку правосуддя. Травмованих не має. Будівля суду не пошкоджена. Грубих порушень громадського порядку та публічної безпеки не допущено.
11.12.2017 12:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter