Бондаренко: Проекти, яким не вистачило голосів для перемоги, будуть внесені до бюджету розвитку та ПСЕР

Бондаренко: Проекти, яким не вистачило голосів для перемоги, будуть внесені до бюджету розвитку та ПСЕРМер Черкас Анатолій Бондаренко прокоментував завершення голосування за проекти Громадського бюджету в Черкасах.

- Сьогодні завершилося голосування за проекти громадського бюджету, яке тривало впродовж останніх двох тижнів. І хоча офіційно цьогорічні переможці ще не названі, уже можна підбити перші підсумки.

На жаль, як і в будь-якій боротьбі, залишилася певна кількість справді цікавих і вартих уваги ініціатив, яким для перемоги забракло голосів.

Я підтримую черкащан у їхньому прагненні реалізувати в нашому місті справді корисні соціальні й інфраструктурні проекти. Тож разом із депутатами зробимо все можливе для втілення поданих громадянами ідей, навіть якщо вони – лишилися за крок до перемоги. Зокрема, пропонуватиму внести до бюджету розвитку на 2018 рік, Програми соціально-економічного та культурного розвитку Черкас фінансування актуальних і потрібних проектів.

Які саме це будуть ініціативи – ще визначатимемося. На мою думку, варто реалізувати ті проекти, які хоч і не набрали достатньо голосів, утім, є наскільки оригінальними, що в майбутньому можуть справжньою окрасою та родзинкою нашого міста.

Загалом мене приємно вразила кількість людей, які долучилися до голосування. Як бачимо – щороку активність зростає. У такий спосіб жителі підказують нам, в якому напрямку рухатися й куди краще спрямувати бюджетні ресурси. Це – один із проявів справжнього демократичного суспільства.
16.11.2017 12:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter