За потреби опалювальний сезон у Черкасах розпочнеться раніше, - Бондаренко

За потреби опалювальний сезон у Черкасах розпочнеться раніше, - Бондаренко За потреби міська влада Черкас готова розпочати опалювальний сезон раніше. Як повідомляє міськрада Черкас, про це заявив міський голова Анатолій Бондаренко на спільній нараді з тепловиками, директорами комунальних підприємств та керівниками структурних підрозділів Черкаської міської ради.

За його словами, неприпустимо, коли місто допускає охолодження житлових будинків у період суттєвого зниження температури повітря, і, як наслідок, хворіють діти та старші люди.

– У першу чергу ми повинні дбати про здоров’я наших людей. Адже ці економії та зволікання занадто дорого обходяться черкаським родинам. Бо, коли через холод у квартирах хворіють діти чи дорослі, прибуток отримують лише аптеки. Вважаю, ми спільно з комунальними службами, теплопостачальними підприємствами маємо зробити все можливе, аби місто було готове належно відреагувати на погіршення погодних умов. За потреби, дочасно подати тепло у дитсадки, школи, медичні установи та житлові будинки міста, – наголосив міський голова.
07.09.2017 16:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter