Радуцький: За 2 роки роботи депутати цієї Черкаської міськради ухвалили 2 335 рішень

Радуцький: За 2 роки роботи депутати цієї Черкаської міськради ухвалили 2 335 рішень За майже два роки своєї діяльності черкаські депутати ухвалили 2 335 рішень, із них 557 – галузевих та ще 1636 стосувалися земельних ділянок. Як інформують у міськраді Черкас, таку статистику навів секретар міської ради Олександр Радуцький під час прес-конференції. Загалом за цей період обранці провели 33 пленарні засідання. Нагадаємо, рада нинішнього (8-ого) скликання працює з 25 листопада 2015 року.

«Останнім часом у ЗМІ почала з’являтися інформація про непрацездатність каденції депутатського корпусу 2015-2020 років, – сказав Олександр Радуцький. – Утім, я, як секретар міськради, цілком задоволений якістю, швидкістю та принциповістю роботи наших обранців. Саме вони своїми рішеннями дали старт усім капітальним ремонтам у нашому місті, а найголовніше – спрямовували гроші на це. А вже виконавча гілка міської влади має контролювати якість та терміни виконання тих чи інших робіт».

Під час зустрічі з представниками місцевих ЗМІ секретар коротко охарактеризував ухвалені обранцями «земельні» рішення. Зокрема, за його даними, 83 ділянки надані в оренду для комерційного використання (їхня площа – 17,5351 га), ще 39, згідно з рішеннями ради, були продані під вже існуючими об’єктами, шість вільних земельних ділянок продані під житло, у 14 випадках продали права оренди.

«До слова, такі рішення – це надходження до бюджету нашого міста», – наголосив він.

За близько два роки діяльності народні обранці проголосували за 55 різних звернень до Верховної Ради України, Президента України та Кабінету Міністрів України (одне з них – до Асоціації міст України). А для вирішення важливих проблем і поліпшення комфорту в місті на своїх сесіях обранці спрямували 78 депутатських запитів.

У Черкасах депутати взялися, серед іншого, й за нову форму роботи з громадою – розгляд електронних петицій (для цього вона має набрати, щонайменше, 250 голосів). Наразі були підтримані вже шість із таких звернень. Тоді як у Сумах та Вінниці жодна з петицій навіть не потрапила на розгляд сесії, у Херсоні розглянули сім проектів рішень, утім, за них тамтешні депутати не проголосували. Натомість у Хмельницькому ухвалили рішення тільки щодо однієї петиції.

«Завдяки запитам, у тому числі й черкаських депутатів, із приводу змін до чинного законодавства (щодо реформи децентралізації влади), ми змогли втричі збільшити бюджет нашого міста, – підкреслив Олександр Романович. – Із 1 млрд 200 млн у 2014 році до 3 млрд грн у 2017-ому, завдяки чому цього року ми заклади в бюджет розвитку понад 680 млн грн».
17.08.2017 18:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter