Бондаренко підписав рішення міськради Черкас про скасування будівництва на "Митниці"

Як інформують у міськраді Черкас, Анатолій Бондаренко підписав рішення Черкаської міської ради, ухвалені депутатами на останній сесії, 10 серпня, які стосуються скасування містобудівної документації у Черкасах, зокрема, мікрорайону Митниця. А також – поставив свій підпис під рішенням міськради, яким підтримано електронну петицію проти забудови берегової смуги Дніпра у Черкасах.

Про це міський голова розказав журналістам на прес-конференції, продемонструвавши відповідні документи.

Анатолій Бондаренко підкреслив, що депутати несуть відповідальність за ухвалені рішення.

Зі свого боку, наголосив, що категорично не поділяє позицію частини депутатського корпусу, яка своїм голосуванням фактично гальмує розвиток міста.

Адже віднині набувають законної сили рішення та документи 2011 року, справжній текст яких у багатьох жителів Черкас може викликати справжній шок. Згідно з ухваленими за попередньої влади Генпланом Черкас та детальними планами міських територій, черкасці практично втрачають левову частину берегової смугу. Оскільки понад 27 гектарів планувалось віддати під котеджну забудову.

Крім того, в містобудівній документації 2011 році передбачено здійснити масштабний намив острову, де посеред Дніпра планувалось звести повноцінний житловий комплекс із багатоповерхівками.

Бондаренко підписав рішення міськради Черкас про скасування будівництва на "Митниці"


Тоді як у нових документах, які міські обранці скасували на останньому сесійному засіданні, пропонувалось обрати кардинально інший шлях розвитку набережної. А саме – зробивши акцент на розвитку рекреаційної зони, облаштування освітніх, культурних та спортивних об’єктах. На що передбачено виділити більше 40 гектарів. Тоді як площа житлової скорочується практично втричі – до 8,7 гектарів. Тобто практично на 20 гектарів менше від варіанту 2011 року.

Бондаренко підписав рішення міськради Черкас про скасування будівництва на "Митниці"


– Ці рішення є суто політичними і не містять обґрунтування. Депутати піддались гарним лозунгам більш досвідченим політиків, проголосувавши відповідним чином. Хоча можна було скасувати лише ті об’єкти, до яких були зауваження, що пропонувалось на сесії. Приміром, по житловій забудові. Але навіщо скасовувати усе – велодоріжки, парки, дитсадки, спортивні арени тощо? – обурюється міський голова, наголосивши, що для розвитку Черкас – це крок назад.

Бондаренко підписав рішення міськради Черкас про скасування будівництва на "Митниці"
15.08.2017 10:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter