Бондаренко про скасування рішення щодо забудови "Митниці": Це тиск на інвесторів, щоб отримати комерційний зиск

«Кожен депутат і кожна міська рада повинна мати мужність відповідати за всі ті рішення, які ухвалює. А не приймати, а потім – відміняти. Це просто тиск на інвесторів, аби отримати власний комерційний зиск. А ще – банальне зведення політичних рахунків».

Як інформують у міськраді Черкас, так міський голова Анатолій Бондаренко прокоментував ухвалені сьогодні на сесії рішення про скасування цілого ряду документів щодо надання містобудівних умов та обмежень та розробки містобудівної документації в Черкасах на 2016-2020 роки, а також – детального плану територій міської набережної.
Бондаренко про скасування рішення щодо забудови "Митниці": Це тиск на інвесторів, щоб отримати комерційний зиск

– Ваші рішення суто політичні, але на розбудові Митниці ви ставите хрест, – наголосив міський голова, звертаючись до депутатів. – Ми прийшли розвивати місто та зараз деяким політичним силам у міській раді не вигідні успіхи, які робляться нинішньою владою в місті. Тому ті саботують ухвалення будь-яких рішень.

За його словами, скасувавши нинішній детальний план територій, депутати змушують Черкаси розвиватись за сценарієм 2011 року. Тоді, за попередньої влади, згідно з проектними планами забудови набережної, істотна частина черкаської набережної взагалі – віддавалась би під приватні котеджі. Таким чином ця територія стала б закритою для загального користування. На кшталт, так званого, Царського села, де через високі паркани нових власників повністю відсутній доступ до води.
Бондаренко про скасування рішення щодо забудови "Митниці": Це тиск на інвесторів, щоб отримати комерційний зиск

– Натомість ми пропонуємо втричі зменшили площу житлової забудови та вдвічі збільшили рекреаційну зону набережної – до 40, 2 гектарів. А також – розмістити там заклади освітнього спрямування, громадські, культурні та спортивні споруди. А ще – вирішити питання з хаотичним розміщенням автівок та іншого транспорту у дворах і обабіч доріг у мікрорайоні Митниця, звівши багатоповерхові гаражі та передбачивши місця для стоянок. Крім цього, оновивши міські комунікації та інфраструктуру, – акцентував Анатолій Бондаренко.

Проте присутні в залі депутати проігнорували звернення міського голови, ухваливши відповідні рішення практично без обговорення.
11.08.2017 08:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter