Вільні демократи: Позиція членів черкаського виконкому від "Батьківщини" щодо забудови "Митниці" - страусина

У партії вільних демократів прокоментували вчорашнє засідання виконавчого комітету Черкас, на якому не набралося голосів для зупинки будівництва в районі черкаської "Митниці".

- Сьогодні під час засідання виконавчого комітету члени виконкому не проголосували за внесення в порядок денний питання про скасування наказів Департаменту архітектури, якими дозволялося по суті будівництво багатоповерхівок на березі Дніпра в районі пірсу. Не вистачило одного голосу. Громада вже два тижні виступає проти забудови, - говорить депутат міськради Черкас від ПВД Олександр Згіблов.

— Кожен день відтермінування – це забита свая на пляжі під житловий будинок і жирна крапка на розвитку берегової смуги. З кожним днем ми втрачаємо надію і мрію на будівництво на набережній аквапарку, спортивних і дитячих майданчик. Ми не зможемо більше розраховувати на туристів, які прийдуть до нашої перлини, на концертно-театральну сцену на воді, на пляжну та паркову зону. Бо все це зникне, коли берегову смугу забудують житловими будинками.

Він назвав «страусиною» позицію кількох членів виконкому, які утрималися під час голосування. Переважно – це члени партії «Батьківщина». Він переконаний, що цей виконком віджив своє і його треба змінити.
09.08.2017 14:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter