Малиновський: чому "весільний генерал" Корж заблукав на звивистих стежках 197 - го округу?

Малиновський: чому "весільний генерал" Корж заблукав на звивистих стежках 197 - го округу?Хотів би продовжити тему моральної відповідальності кандидатів перед виборцями та навпаки. Змусити мене до цих роздумів взялася передвиборча ситуація , зокрема, на 197-му Канівському виборчому окрузі, а конкретніше – поява і діяльність деяких кандидатів.
Зазвичай на округах балотуються впізнаванні люди, які якимось чином прив’язані до того чи іншого регіону. Практика зрозуміла і логічна, але тільки не у випадку з кандидатами від Партії регіонів. Поява на 197 окрузі «парашутиста» Віктора Коржа не могла не здивувати абсурдністю ситуації.
Харьківсько-донецький діяч, висуванець Партії регіонів немає жодного відношення не те щоб до округу, де має намір балотуватися, а до Черкащині взагалі. Зрозуміло, що не від великої любові Віктор Корж опинився на Черкащині - «прохідного» місця в списку не вистачило, а всі інші, привабливі округи на сході, вже зайняті більш авторитетними однопартійцями. Тому питання де балотуватись – чи в Жмеринці, чи в Черкасах, цьому кандидату абсолютно байдуже. Не прихований цинізм такого підходу не може не вражати, але наші громадяни нажаль звикли і не до такого.
Може Віктор Корж відомий широкому українському загалу якимось своїми непересічними досягненнями? Лікар за фахом і чиновник за покликанням, генерал міліції, який жодного дня не служив у відповідних органів, але отримав звання, а з ними і всі відповідні пільги. Член Партії Регіонів, офіційно висунутий і підтриманий на партійному з’їзді. Ось такий нехитрий номенклатурний біографічний набір. Що ж загубив і на що сподівається Віктор Корж на просторах Черкащини?
Але мотиви висування цього кандидата стають більш зрозумілими, якщо уважно придивитися до його передвиборчих обіцянок. Запропоновані Віктором Коржом так звані «інноваційні проекти» дають фору самому Остапу Бендеру з його Нью-Васюками. Одначе Віктор Корж не був би справжнім «регіоналом», якщо б не заклав у презентовані прожекти власний меркантильний зиск. 200 га землі мають бути відведені для моделювання шляху «із варяги в греки»! Такої ненаукової фантастики Черкащина навіть і не чула. Чергова ющенківська «Лікарня майбутнього», типова схема земельної афери, яка закінчиться «дерібаном» ласих земельних ділянок і будівництвом на них елітних котеджів. Вибори пройдуть, а земля залишиться. Ось таким чином Віктор Корж збирається покращить власне життя вже сьогодні.
Постає питання – навіщо Черкащині такі «весільні» передвиборчі генерали? Оскільки навіщо Черкащина самому Віктору Коржу вже цілком зрозуміло.

Олексій Малиновський, кандидат в народні депутати по 197 – му виборчому округу від Соціалістичної партії України
11.09.2012 10:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter