"Інтелігент від сохи" Одарич полемізує з "штатними гівнометами" з приводу "інциденту" на асфальтному заводі

"Інтелігент від сохи" Одарич полемізує з "штатними гівнометами" з приводу "інциденту" на асфальтному заводі  На своїй сторінці у Фейсбуці мер Черкас написав користувачам черкаського форуму ( як пише мер - «форумським штатним гівнометам»), які «бризкали слиною» щодо «диверсії» на черкаському асфальтному заводі. Цього разу Одарич назвав НП за заводі «інцидентом»…
«Порушив власне правило - зайшов на черкаський форум. Там активно черкаська «еліта», яка має час залишати по 50 постів на день і бризкати слюною в усі боки, ховаючись під вигаданими ніками, висміює інцидент на новому асфальтному заводі.
Нагадаю, 24 серпня при запуску заводу заклинив бітумний насос. Коли його розібрали, виявилось, що в нього потрапив великий шматок брезентовоі тканини. Він не міг там опинитися випадково, бо бітумна система - це абсолютно закрита система труб діаметром 8-10 см. Єдиний спосіб потрапляння в систему - труба подачі бітума з автоцистерни в стаціонарну цистерну-накопичувач. Але там стоїть сито і аналогічні насоси. Отже, тканина була свідомо вкладена в середину трубопроводів при монтажі обладнання.
Пропоную форумським штатним гівнометам набратися мужності, прийти завтра на АБЗ і вибачитися перед тими двома слюсарями, які впродовж трьох годин, обпікаючи руки (температура насоса і бітума всередені нього становила 180 градусів, при охолодженні бітум застигає і насос розібрати неможливо), на двох квадратних метрах площадки на висоті 12 метрів виймали з розпеченого бітуму залишки брезенту.
Ви знічев'я можете скільки завгодно ображати одне одного, але не принижуйте людей, які всупереч вашим слюням і соплям роблять конкретну справу для нашого міста!
До речі, у мене були два подібні випадки на Черкаському ДОКу. У величезну дробилку для дерева запхали лома, іншого разу - чавунну болванку вагою близько 100 кг. На щастя, нікого не вбило... Хоча зарплату платили вчасно і одну з найвищих у Черкасах (понад 2000 грн. у 2003 році).

Від Провінції: істерика «інтелігента від сохи»…Читайте «Диверсія чи дуб-версія»
29.08.2012 11:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter