Білоусов: продаж кінотеатру "Україна" та БК ім. Кулика вигідний зацікавленим у швидкому розпродажі майна Черкас

Білоусов: продаж кінотеатру "Україна" та БК ім. Кулика вигідний зацікавленим у швидкому розпродажі майна ЧеркасДепутат Черкаської міської ради Віктор Білоусов прокоментував рішення Черкаської міської ради про продаж міського кінотеатру «Україна» та Будинку культури імені Івана Кулика:
«2 серпня на сесії Черкаської міської ради за пропозицією Департаменту економіки та розвитку Черкаського міськвиконкому та за активної підтримки міського голови Черкас Сергія Одарича і його більшості у міській раді було дозволено продаж будівлі міського кінотеатру «Україна» - без збереження його діяльності.
І це – у той час, коли у місті вже практично не залишилось можливості доступного якісного відпочинку для дітей та молоді. Чи варті кошти, що надійдуть до бюджету, позбавлення можливості майбутнього покоління культурно зростати і розвиватися?
Та навіть з управлінської точки зору, цей крок є необдуманим. Продаж нерухомості у центрі міста під час кризи – виправданий лише з точки зору того, хто зацікавлений у швидкому розпродажі міського майна.
До слова – того ж дня, з подачі міського голови також було дозволено до продажу комплексу будівель Черкаського міського Будинку культури імені Івана Кулика на вулиці Енгельса, 54. Який об’єкт буде наступним?»
09.08.2012 11:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
21:12 09.08.2012 Oksana_Kolisnyk:
З "табачкою" міській владі крупно підфартило. Бо ж, убивши - я вважаю, з наміром, будівлю колишнього кінотеатру "Мир" після розпочатого там ремонту, вставлених вікон, міська влада могла тільки позбавитися будинку культури точно так же, як позбавилася і духового оркестру. Був би собі віртуальний "центр фестивалів", який тіпа наймав би за потребою якихось артистів, а клубна робота - кому вона треба, як з неї нічого "не відкотиш". ВАона, по правді, і зараз ведеться не на тому рівні, на якому б мала вестися в обласному центрі. Докори щодо стану будівель треба, Вампане Кудрявцев, адресувати собі. Бо ж команда СО2(дуже промовиста абревіатурка вийшла, чо не правда?) вже другий термін.І всі "гріхи" папєрєднікав вже перекриті власними "недосягненнями". А про ілюзорний світ... Ось кажуть, що реальність у нас така: "Всі крадуть, то й ти кради". Мене ця реальність не влаштовує.
12:24 09.08.2012 Mikola-Kudryavcev:
Якщо в "Україні" діти й молодь розвиваються, то варто пройти туди на один з сеансів. Бажано вечірніх, і можна взимку. Чудово проілюструє потрібність такого закладу для міста.
Порожні зали, холод, убогі крісла, старе обладнання. Компанії з пивом і цигарками.
Будинок культури по Енгельса взагалі не схожий на заклад культури, скоріше на склад. Запитайте у дітей, де їм краще-на тютюновій чи у "шикарному" старому приміщенні?
Таке враження, ніби деякі люди живуть у ілюзорному світі.