Тричі подивившись телесюжет з Тулубом-косарем, пенсіонерка з Маньківщини зраділа, як губернатор любить рідну мову

Тричі подивившись телесюжет з Тулубом-косарем, пенсіонерка з Маньківщини зраділа, як губернатор любить рідну мовуУ Черкаській ОДА повідомили про зворушливий лист на адресу губернатора Тулуба від вчительки-пенсіонерки Євдокії Мельник. Вчителька пише:
«Я вчителька-пенсіонерка із с. Мала Маньківка Маньківського району. Це глибинка. Але і тут ми Вас бачимо і чуємо по обласному телебаченні та радіо.
А ось 19 липня на місцевому телеканалі «Жасмін» транслювався репортаж про свято першого снопа, в якому Ви брали участь. Я дивилась його тричі, із захопленням спостерігаючи, як Ви вправно косили хлібну ниву. Це свідчить про Ваше шанобливе ставлення до хліборобів та їх нелегкої праці.
Для нас, селян, дуже важливим є збереження народних звичаїв і традицій. Приємно, що наш Президент В.Ф. Янукович добре володіє українською мовою.
Радісно від того, що Ви, Сергію Борисовичу, також цінуєте рідну мову. Відчувається – як керівник, Ви знаєте потреби людей і вживаєте необхідних дій для розвитку Черкащини.
Низький уклін Вам і щира вдячність за все.
Хай великими успіхами увінчається Ваша праця та ніколи не підводить здоров’я! Дай Боже Вам сили і наснаги нести цю важку ношу відповідальності керівництва областю! А з Вами вистоїмо і ми.
З повагою і найкращими побажаннями, Євдокія Мельник».

Від Провінції: як багато асоціацій, алюзій, алегорій та евфемізмів народжується у телеглядачів, якщо тричі подивитись телесюжет, як Сергій Борисович косить хлібну ниву…
30.07.2012 15:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter