Бондаренко обіцяє взяти на себе частину фінансових зобов`язань з ремонту драмтеатру в Черкасах, попри те, що Бюджетний кодекс таке забороняє

Бондаренко обіцяє взяти на себе частину фінансових зобов`язань з ремонту драмтеатру в Черкасах, попри те, що Бюджетний кодекс таке забороняє Черкаська влада готова взяти на себе частину фінансових зобов’язань для того, щоб відродити зруйнований внаслідок пожежі обласний музично-драматичний театр ім. Тараса Шевченка. Як інформують у міській раді Черкас, про це повідомив міський голова Анатолій Бондаренко.

За його словами, попри те, що це об’єкт обласної комунальної власності й капітальні вкладення з міського бюджету заборонені Бюджетним кодексом, керівництво міста намагатиметься відшукати ресурси та можливість для відновлення театру. Серед робіт, які на себе може взяти місто, – благоустрій прилеглої площі, опоряджувальні роботи та облаштування накриття над будівлею.

– Долучаючись до ремонту театру, ми, зі свого боку, закликаємо обласну владу не зволікати з ремонтними роботами й прийняти всі необхідні рішення для їх початку, – наголосив міський голова.
05.04.2016 12:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter