Поліція оштрафувала Булатецького за неправильну парковку. Булатецький вимагає у Авакова звільнити учасників інциденту...

Поліція оштрафувала Булатецького за неправильну парковку. Булатецький вимагає у Авакова звільнити учасників інциденту...Депутат Черкаської обласної ради від Радикальної партії Микола Булатецький був оштрафований поліцією на 425 грн. за парковку в неналежному місці. Після цього він висловив обурення діями поліції на своїй сторінці у ФБ.

"Думаю, черкащани помічають особливу увагу новоствореної поліції в зоні парковок біля магазинів "Делікат" та "Любава". Мав неодноразову розмову з поліцейськими про недоцільність і шкідливість їхньої діяльності в зоні парковок.

Це просто безглузда діяльність поліцейських, яка непотрібна громаді Черкас.

Сьогодні на чергове моє звернення до поліцейських прибратися із парковочних "засад", три екіпажі поліції 2 години публічно демонстрували своє хамство, звинувачуючи мене у всіх гріхах, публічно заявили, що я п'яний, публічно довелося їхати в наркодиспансер і засвідчувати свій тверезий стан. Засвідчив.

Міністру МВС Арсену Авакову заявляю: така поліція Черкасам не потрібна. Складається враження, що в державі формується ще одне організоване злочинне угрупування в додаток до вже існуючих ОЗУ - прокуратур, судів, мєнтів.

Вимагаю, як мінімум, звільнення учасників інциденту..."
04.04.2016 13:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter