МВК: Тендер на придбання нових тролейбусів перенесли на 24 липня

МВК: Тендер на придбання нових тролейбусів перенесли на 24 липня За інформацією Черкаського МВК, тендер на придбання нових тролейбусів у Черкасах довелося відтермінувати на тиждень. Він відбудеться 24 липня. Причина перенесення термінів – внесення змін до проекту угоди із майбутнім переможцем. Міська влада внесла туди пункт про банківську гарантію. Таким чином мерія прагне підстрахуватися.
За словами міського голови Черкас Сергія Одарича, внести такий пункт змушують обставини.
— Нещодавно я спілкувався із своїми колегами із Донецька. Вони провели у березні тендер на придбання автобусів, які мали б возити туристів під час Євро-2012. Одна на сьогоднішній день ані автобусів, ані повернених коштів. Тендер виграло одне із українських підприємств. Тому, щоб не потрапити у подібну ситуацію, ми прописали в умовах договору пункт про банківську гарантію. Краще тиждень почекати, ніж потім бігати місяцями чекати на тролейбуси чи вимагати повернення коштів, — говорить Сергій Одарич.
Тендер на придбання нових тролейбусів для КП «Черкасиелектротранс» проходитиме відкритим. Подивитися можна буде через веб-камеру, встановлену в залі засідань міськвиконкому. Про час проведення тендеру буде повідомлено додатково.
Нагадаємо, тендер на купівлю тролейбусів мав відбутися ще 30 травня. Проте через скаргу Львівського заводу до Антимонопольного комітету щодо умов оголошеного тендеру торги призупинили. Антимонопольний комітет розглянув скаргу, визнавши правомірними дії Черкаської міської ради, яка оголосила тендер на придбання тролейбусів для міста.
16.07.2012 18:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter