Черкаська міліція заявляє, що не перешкоджала опозиції: ніякої політики, чистий кримінал

Як ми вже повідомляли з посиланням на керівника прес-служби об`єднаної опозиції Черкащини Тетяну Воронцову, сьогодні вдень було блоковано роботу штабу об`єднаної опозиції області. У свою чергу, черкаська міліція заперечує, що присутність ВДСБЕЗ була пов`язана з перешкоджанням політичної діяльності опозиціонерам. Заява СЗГ УМВС в Черкаській області – нижче:
«Сьогодні у ЗМІ була розповсюджена неправдива інформація щодо проведення в приміщенні, яке розташоване за адресою Шевченко 266/1 оперативно-слідчих дій по розслідуваємій працівниками міліції кримінальній справі, яка була порушена прокуратурою 30.06.11 року за ст. КК України 197-1 «Самовільне заняття земельної ділянки» та ст. 191 ч.5 КК України «Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем». Маючи відношення до розробки та виготовлення проектної документації на землю та будівництво, своїми кримінальними діями фігуранти справи спричинили матеріальні збитки на суму 739 тисяч гривень. Ці справи були об’єднані в одне провадження, а в грудні 2011 року перекваліфіковані на ст.190 ч.4 КК України «Шахрайство». Весь цей час тривало досудове слідство по встановленню осіб, причетних до незаконних дій, яке з’ясувало, що службові особи вказаного ТОВ, по діяльності якого було порушено кримінальні справи, перераховувало здобуті незаконним шляхом кошти на безготівкові рахунки фірми, в офісах якої, згідно постанови прокуратури, повинні були проходити оперативно-слідчі дії по виявленню доказової бази щодо незаконної діяльності цієї фірми.
Намагаючись уникнути відповідальності за скоєні злочини, службові особи вирішили заполітизувати ситуацію і шляхом перекручення фактів та надання неправдивої інформації, використати її на свою користь.
Коли працівники державної служби по боротьбі з економічною злочинністю разом зі слідчим в кількості 4-х чоловік та понятими прибули для проведення слідчих дій з’ясувалось, що директор фірми на своєму робочому місці відсутній. Через деякий час керівник фірми прибув до офісу, але не сам - в супроводі депутата Верховної Ради, депутатів обласного рівня, помічників депутатів та запрошеної для такої нагоди преси. Відкрито провокуючи працівників міліції, вони почали перешкоджати роботі слідчо-оперативної групи та всіляко заважали їм виконувати свої службові обов’язки. Враховуючи ситуацію, слідчим з цього приводу було складено відповідний процесуальний документ, який долучено до матеріалів кримінальної справи про що проінформовано ограни прокуратури».
13.07.2012 16:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
20:52 15.07.2012 Mykola:
Єресько піде по списку - залиште його в спокої. Щодо решти кандидатів: Бондаренко - Даценко - Бултацецький - різниці між ними немає. Булатецький при "злочинній владі" примудрився до 4-х кімнатної квартири додати 3-х поверховий палац з басейном. За рахунок кого? Обкрадає селян - батраків, яким платить по 1000 гривень, а собі - мільйони, на які фестивалить без зупинки..
13:00 15.07.2012 Advokati:
Бондаренко силами БЮТ, щоб замилити своє кримінальне минуле, хоче прорватися до Верховної Ради
Єдині люди за якими підуть люди на Черкащині -це Єресько та Булатецький. А решта -це шобла приблотньона, яким навіть Таня Воронцова не зможе придати іміджу. Опозиція на Черкащині вибори вже програла.
00:57 14.07.2012 JILLY:
Все керівництво об`єднаної опозиції замішане на шахрайстві. Толян Бондаренко - відомий лисянський-металіст, скуповував та перепродавав у Лисянці металолом; при Гресевому керівництву обласною радою пристроївся до бюджетних потоків; за підроблений диплом був звільнений з посади голови Лисянської РДА, за нечистоплотні махінації звільнеий з посади заступника директора Нібулону. На таких "апазиціонерах" печатки немає де ставити, а їх "апазиційність" - прикриття махінацій та втеча від закону.