Одарич вважає, що 2016 року за ініціативи Анатолія Бондаренка з бюджету Черкас буде без тендерів "освоєно" 360 млн. грн.

Екс-мер Черкас, депутат Черкаської міськради Сергій Одарич скептично оцінює заяви чинного мера Анатолія Бондаренка щодо того, що 30 % бюджету Черкас за 2015 рік були виведені за рахунок корупційних схем.

- Днями Анатолій Бондаренко заявив, що минулого року 30% бюджету Черкас було виведено через корупційні схеми, - пише С. Одарич на Фейсбук. - Цілковито погоджуюсь.

Провідником усіх цих схем був тодішній секретар міської ради, а нині - радник пана Бондаренка Олександр Радуцький.

Саме за його пропозицією і за підтримки однопартійців Бондаренка - фракції "Батьківщина" десятки мільйонів гривень міського бюджету були "поділені" на понад 1000 дрібненьких проектиків - майданчиків-парканчиків. Це дозволило Радуцькому і Ко без тендерів поукладати угоди за завищеними сумами.

Я доклав усіх зусиль, аби зупинити цю корупційну схему. Зокрема, накладав вето на корупційне рішення міськради. Але більшість Радуцького-Бондаренка подолала вето і продовжувала вимивати кошти.

Правоохоронні органи просто ховали у шухляду мої повідомлення про злочини.

Показово, що Бондаренко не лише не прагне зупинити корупційну практику роботи, а навіть навпаки - розвиває її! Минулого року бюджет поділили на 1078 дрібних позатендерних об'єктів, а сьогодні Бондаренко пропонує поділити на 1275!

За проектом Бондаренка майже всі 360 млн грн будуть "освоєні" взагалі без тендерів.
22.02.2016 18:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter