Заява Черкаської обласної організації ПР: черкаські опозиціонери хизувались один перед одним та перед журналістами

Заява Черкаської обласної організації ПР: черкаські опозиціонери хизувались один перед одним та перед журналістамиОбласна організація партії регіонів прийняла звернення з приводу подій на Соборній площі 6-7 липня. Текст заяви - нижче

Опозиція нахабно спекулює мовним питанням
Черкаська обласна організація Партії регіонів вважає вчинки окремих представників місцевої опозиції в черговий раз спекулятивними, а не конструктивними діями задля розвитку держави.
Події, що відбулися на Соборній площі в Черкасах, вкотре підтвердили, що головним для цих людей є популізм, оснований на неправдивій, спотвореній інформації.
Наголошуємо, що у цивілізованих країнах демократія – це верховенство права і закону, а не самоправство і вседозволеність. Учасники заходів достеменно знали про судову заборону будь-яких політичних акцій. Для мітингів, акцій протесту тут багато інших місць.
Такий крок опозиції - відвертий прояв неповаги до Закону та до черкащан!
Те, що вчинки опозиції не знаходять підтримки у наших краян, підтвердив факт малочисельності їх акцій. Як завжди, черкаські опозиціонери хизувались один перед одним та перед журналістами.
Ми переконані, що спекуляціям на мовному питанні варто поставити велику крапку! Президент України В.Ф.Янукович має достатньо політичної сили і мудрості зберегти стабільність і спокій у державі. Правильне рішення він прийме і цього разу, зважаючи на історію української держави, її традиції та надбання.
09.07.2012 12:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
23:58 09.07.2012 Oksana_Kolisnyk:
Тобто, читати це треба так: "Усі рішення, які прийме президент - правильні!" "Прогин" зарахований.