Екс-мер Черкас Олійник засудив опозицію за шабаш біля Українського дому: "Їх турбують лише власні рейтинги..."

Екс-мер Черкас Олійник засудив опозицію за шабаш біля Українського дому: "Їх турбують лише власні рейтинги..."Екс-мер Черкас, який вчора підтримав мовний закон Ківалова-Колесніченка, дав оцінку діям опозиції біля Українського дому в Києві
Поведінка опозиції перед Українським домом доводить: їх турбує не українська мова, а лише власні рейтинги. Про це заявив народний депутат, член парламентської фракції Партії регіонів Володимир Олійник, коментуючи акції протесту представників опозиції біля Українського дому у столиці.
«Сьогодні опозиція в черговий раз показала своє справжнє обличчя. Серед тих, хто там стоїть, велика частина тих, хто не за українську мову і не за український народ. Вони створюють напругу в суспільстві, і таким чином намагаються підвищити свій рейтинг», - зазначив Володимир Олійник.
«Вони поводились як вандали. Пошкодили телевізійний кабель, щоб унеможливити пряму трансляцію прес-конференції Глави держави. Вони застосували сльозогінний газ, що вже є крайньою мірою. Тепер вони собі самі наставлять синців і будуть на весь світ кричати, що їх побили», - додав депутат.
«А потім такий горе-опозиціонер з отим фінгалом під оком поїде собі в Тернопільську область і буде розповідати, як він щиро любить український народ, і як над ним хтось познущався. Йому достатньо виступити страждальцем, щоб за нього проголосували виборці. Це все неправда і робиться лише заради власних рейтингів», - переконаний політик.
Він пояснив: заяви опозиціонерів з приводу закону про засади державної мовної політики покликані маніпулювати свідомістю українців. Адже закон був ухвалений з дотриманням усіх норм Регламенту більшістю депутатів.
«Коли я почув вчора, що хтось буде голодувати заради скасування цього закону, був дуже здивований – ми захистили права національних меншин, дали можливість людям спілкуватися своєю рідною мовою, невже це настільки не подобається опозиції, що її представники оголошують голодування?» - задається питанням парламентарій.
«Такі істеричні заяви свідчать лише про накручування рейтингу та про привертання до себе уваги, і аж ніяк не про турботу про громадян України. Але люди мудрі і самі розберуться – чи варто вірити таким шоуменам від опозиції», - резюмував В. Олійник.
04.07.2012 13:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter