Роєнко: працівники маньківського санаторію "Аквадар" понад рік чекають 510 тис. грн. зарплати

Роєнко: працівники маньківського санаторію "Аквадар" понад рік чекають 510 тис. грн. зарплати Звільнені працівники санаторію “Аквадар” вже рік чекають виплати заборгованості по заробітній платі. Цю проблему на останній сесії обласної ради порушив депутат обласної ради, перший секретар Черкаського обласного комітету КПУ Віктор Роєнко.
«Раніше було звільнено працівників цього санаторію і перед ними була велика заборгованість по заробітній платі. Нарешті вже відновлено роботу санаторію, частина його працівників повернулася на роботу, проте більшість досі безробітні. Сьогодні 40 % звільненим працівникам вже погасили заборгованість по заробітній платі, а інші – чекають своєї черги», - відзначив Віктор Роєнко.
За словами Роєнко, 7 червня нові господарі санаторію «Аквадар» на аукціоні продали на 575 тис грн майна. А вже 11 червня ці кошти поступили на рахунок обласного управління державної виконавчої служби.
«Люди вже рік чекають чесно заробленої заробітної плати, а вона з невідомих причин затримується. Тому я звертаюся до начальника головного управління юстиції в Черкаській області і начальника відділу державної виконавчої служби з вимогою дати пояснення по цьому питанню. І негайно його вирішити, щоб люди отримали заробітну платню», - відзначив Віктор Роєнко.
Довідка: санаторій «Аквадар» - це колишній міжколгоспний піонерський табір, побудований на кошти колгоспів і радгоспів Маньківського району, і на базі якого в 2006 році створено санаторій «Аквадар», господарем якого стали приватні власники. Торік з’явилися нові власники. Вони викупили основні засоби, а дрібне майно залишилося у старого власника. У санаторії працювало 150 осіб. Всіх їх звільнили без наказу, а через оголошення, в якому попросили написати заяви про звільнення за власним бажанням. Але старий власник не виплатив людям заробітної плати.
На день звільнення працівників (16 листопада 2011 року) заборгованість по заробітної платі становила 510 тис. грн.
03.07.2012 10:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter