Одарич пропонує громадське обговорення проекту будівництва вулиці Героїв Дніпра

Одарич пропонує громадське обговорення проекту будівництва вулиці Героїв Дніпра Як повідомляють у міській раді Черкас, на початку липня міська влада планує провести широке громадське обговорення стосовно будівництва вулиці Героїв Дніпра. Це відбудеться в одній зі шкіл мікрорайону Митниця.

Про це на своїй прес-конференції повідомив міський голова Сергій Одарич.

«Минулого тижня працювали з проектантом, що займається вулицею Героїв Дніпра, і вже на початку липня презентуємо готовий проект для мешканців міста, зокрема тих, що мешкають в цьому мікрорайоні. Відмовилися від ідеї чотириполосного автобану. Вулиця має бути безпечною, затишною, і не перешкоджати доступу до берегової зони», – коротко прокоментував основні вимоги міський голова.

Задля того, аби вислухати та врахувати побажання людей, яким там жити, міський голова ініціює широке обговорення проекту. Адже в планах міської влади – втілити в життя проект по будівництву вулиці Героїв Дніпра вже наступного року.

Про дату та час громадського обговорення проекту буде повідомлено згодом.
16.06.2015 10:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter