Ті, що легко збуджуються...Одаричу почулося, що нардеп-порошенківець Голуб назвав випускників Черкас г..ом (відео)

Мер Черкас Сергій Одарич на ФБ звинуватив нардепа від блоку Порошенка Владислава Голуба в тому, що він образив черкаських випускників, виступаючи 30 травня перед учасниками загальноміського параду випускників.

- Нардеп від Порошенка назвав черкаських випускників трупами і гівном, - пише С. Одарич.

Я в шоці.

Депутат від блоку Порошенка Голуб сьогодні, на Соборній площі міста Черкаси, виступаючи перед майже двома тисячами випускників та кількома тисячами батьків і вчителів, наголосив на тому, що випускники - просто гумус.

З десятків тисяч присутніх аплодував йому лише секретар міськради Олександр Радуцький. Мабуть, просто не знав значення цього слова.

П.С. Портрет кандидата Голуба на стовпі зустрічав мене щоранку у Києві на підходах до Інституту урологіі.

Правда, там, у травні 2014 року, він ще був активним соратником Юліі Тимошенко. А нині - вже порошенківець.

Гумус, одним словом...

відео виступу Голуба


Із відповіддю нардеп Голуб не забарився:

Господи, бережи славне місто Черкаси від такого очільника міста! Мер Черкас Одарич послідовник Геббельса! Чим цінічніша брехня, тим більше в неї вірять!

Він, на своїй сторонці в ФБ, написав, що я когось якось там обізвав, а саме назвав випускників гумусом. Так ось, у Одарича проблеми... зі слухом! Ну по-перше, гумус є родючою частиною ґрунту, завдяки, якому ростуть рослини. Розуміючи, що Одарич та українська література далекі друг від друга поняття, але саме в українській літературі ми можемо знайти достатньо велику кількість прикладів позитивного вживання цього слово, яке означає зародки майбутнього. Вчіть матчастину, пан мер!

По-друге, в своєму виступі перед випускниками шкіл міста Черкас, я сказав, що гумусом, родючою частиною майбутнього України, яку, такі як Ви, Одарич, знімали з нашої славетної України протягом останніх 25 років, заради власного збагачення, є МОЄ покоління, на базі якого, вже покоління сьогоднішніх випускників буде дійсно будувати європейську Україну! Так що, якщо дійсно проблеми зі слухом, можу гарного ЛОР лікаря порекомендувати.

По-третє, це наскільки треба зневажати і ненавидіти черкащан і випускників міста, що після свого виступу, не дочекавшись закінчення свята, не потанцювавши з випускниками, не розділивши їхню радість, просто розвернутися і підти зі свята. Доречі, хто кому і скільки аплодував, попросіть у свого телеканалу запис і подивіться! Але тільки сильно не розтроюйтесь, а то доведеться і кардіолога Вам шукати...Від Провінції:
02.06.2015 16:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter