УМВС: світлофори в Черкасах не працюють через "бездіяльність та небажання Черкаської міської ради"

УМВС: світлофори в Черкасах не працюють через "бездіяльність та небажання Черкаської міської ради"Як ми вже повідомляли з посиланням на Черкаський МВК, з 5 червня в Черкасах не працюють світлофори, що перебувають на балансі Державного підприємства МВС України «Черкаси-Інформ-Ресурси». Офіційну точку зору черкаської міліції на дану заяву читайте нижче:
«Вже не один рік в місті Черкаси є не вирішеним питання щодо права власності на світлофори міста. Ці об’єкти перебувають на балансі Державного підприємства Міністерства внутрішніх справ «Черкаси-Інформ-Ресурси» і є державною власністю. Головним розпорядником цього майна є Міністерство внутрішніх справ України. Минулого року Черкаською міською радою самовільно, без узгодження з державними структурами та без усіляких на то правових підстав було проведено відкриті торги, переможцем яких стало ПП «Геобудсервіс Плюс». Після проведення торгів, депутати Черкаської міської ради звернулись до МВС України з проханням передачі світлофорів з державної власності на баланс комунального підприємства Черкаської міської ради «Міськсвітло». Міністерством внутрішніх справ надало депутатам Черкаської міської ради чітку відповідь, узгоджену з Фондом державного майна у якій докладно роз’яснило порядок передачі даних державних обєктів у комунальну власність. Але міська рада повністю ігноруючи Закон, вимагає негайну безоплатну передачу світлофорів в комунальну власність міста. Міністерство внутрішніх справ в свою чергу не має на це ніяких правових підстав.
У робочому стані світлофори у місті Черкаси останнім часом підтримувалися лише за рахунок Держпідприємства «Черкаси-Інформ-Ресурси» - лише за три місяці поточного року для забезпечення роботи даних об’єктів було витрачено понад 120 тисяч гривень. На сьогоднішній день Черкаська міська рада не хоче завершити передачу державного майна в комунальну власність законними шляхом, а вимагає їх безоплатну передачу без усіляких на то правових підстав, тим самим штучно створює ситуацію при якій не працюють світлофори і страждають громадяни міста. Оскільки кошти, які передбачені у бюджеті міста на обслуговування світлофорів Держпідприємству МВС України «Черкаси-Інформ-Ресурси» не надаються, а борги за спожиту енергію перевищили 100 тисяч гривень Державне підприємство було вимушене відімкнути частину світлофорів міста від електроенергії. Міській раді було запропоновано компроміс у вирішенні даного питання – укласти договір оренди на дані об’єкти, але Черкаська міська рада не хоче йти ні на які компроміси, вимагаючи безоплатну передачу, на яку ДП МВС України «Черкаси-Інформ-Ресурси» не має ніяких правових підстав.
Тож наразі через бездіяльність та небажання Черкаської міської ради дійти спільно-правового рішення у питанні передачі державного майна у комунальну власність у місті створюється аварійно-небезпечна ситуація на автодорогах які залишились без світлофорів. Страждають від цього в першу чергу місцеві жителі - люди, саме про яких депутати міської ради повинні думати в першу чергу».
06.06.2012 15:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter