Аватар депутата Мирзи розвозить на автомобілі дзюбині бачки по Дахнівці

Аватар депутата Мирзи розвозить на автомобілі дзюбині бачки по Дахнівці Відпочиваючи в Індії, вільний демократ Мирза пропагує переваги «обачкування» Черкас та розповідає, як власним автомобілем розвозить бачки по Дахнівці. Як відомо, багато персонажів індуістської міфології, наприклад, Вішну діють у різних формах і проявах – так званих «аватарах». Невже Мирза настільки глибоко опанував суть перевтілень Вішну й набув такого просвітлення, що його аватар – розвозить бачки, а він сам – мандрує країною слонів?

«Депутат черкаської міської ради, голова комітету самоорганізації населення мікрорайону «Дахнівський» - про початок реалізації сучасної системи вивезення твердих побутових відходів у Черкасах
…Мене дуже радує той факт, що тих, хто відмовляється- мало, і що багато дахнівчан, які спершу відмовлялись від отримання баків, все ж підписували угоди - побачивши, що такий бак є і в сусіда, і в кума, і в брата. Індивідуальні сміттєві контейнери можна отримати у будь-який момент – звернувшись до комітету самоорганізації населення. Більше того: члени комітету самі ходять по домівках, укладають угоди на вивезення відходів, а потім я – як голова комітету самоорганізації – власним авто розвожу контейнери дахнівчанам…»

Повністю читати тут
27.01.2012 13:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter