Олександр Турченяк: «Кожен відданий на виборах голос сприймаю як реальний мандат довіри»

Олександр Турченяк: «Кожен відданий на виборах голос сприймаю як реальний мандат довіри» Звернення до виборців кандидата у депутати по одномандатному виборчому округу №195 Олександра Турченяка

Шановні мої земляки!

26 жовтня 2014 року ми отримали шанс змінити життя у своїй країні, змінити владу, добитись перетворень на краще. І я відчував це щире бажання на кожній зустрічі із черкащанами, мешканцями Драбівського, Чорнобаївського та Чигиринського районів. І це є однією із причин моєї впевненості у тому, що однодумців у рази більше, ніж показали вибори. Люди, із якими я зустрічався, були обурені засиллям старих одіозних персоналій, відомих своїм кримінальним та політичним минулим у владі, хотіли бачити у парламенті нових людей – активних і небайдужих.

Адмінресурс, підтасовки та фальсифікації зробили свою справу. Результати виборів обурюють і мене, і місцеві громади. Особливо показовим є те, що найбільший розрив між кандидатом, що набрав найбільше голосів – і рештою кандидатів – був найбільшим там, де фіксувалася 80-90% (!) явка виборців. І це лише один із явних доказів непрозорості і упередженості виборів у 195 виборчому окрузі. Я – і люди, що мене підтримували, сприйняли б будь-який результат виборів – але не такий. Відтак, ми будемо вимагати розслідування усіх фактів злочинів, пов’язаних із порушенням виборчого права громадян – і притягнення усіх винних до відповідальності. Злочинне потурання та бездіяльність влади – найгірший спадок, який залишився нам від старого режиму. І саме тому ми добиватимемось від влади реальних дій і реального покарання злочинців, які дали змогу украсти у людей голос, позбавити їх можливості вибору.

Ми – я і мої однодумці, люди, що повірили у мене, бо також хотіли змін на краще - не перемогли. Але кожен відданий на виборах голос моїх земляків сприймаю як реальний мандат довіри, який не може бути проігнорований незалежно від загального результату виборчої кампанії. І я залишаюсь на окрузі, з вами - і продовжую працювати для вас.

У кожному із районів буде відкрито громадську приймальню, яка збиратиме, узагальнюватиме і готуватиме для влади готові рішення найбільш нагальних для вас проблем – та добиватиметься реального втілення їх у життя. Разом із вами ми не дамо владі жити по-старому. Ми встановимо реальний контроль громади над владою. Об’єднавши усіх небайдужих людей у громадські активи на місцях, ми контролюватимемо її рішення і скеровуватимемо владу на розв’язання найбільш важливих для вас проблем – ми змушуватимемо владу реально працювати на користь громади. Нас позбавили нашої перемоги тут, у одномандатному виборчому окрузі, але не змогли позбавити перемоги на рівні всієї України. «Народний Фронт» переміг – і я, як його представник, маю можливість співпрацювати із його фракцією у Верховній Раді, готувати законопроекти, спрямовані на вирішення ваших проблем.

Стати депутатом ніколи не було для мене самоціллю. Я бачив безліч місцевих проблем, які можливо вирішити лише на рівні Верховної Ради – і прагнув реально вплинути на їх розв’язання. Дякую вам за ваш вибір - за підтримку та підтвердження правильності обраного мною шляху. І я не відступлюся із нього і розраховую у цьому на вашу підтримку.

Ще раз дякую Вам усім. Слава Україні!
31.10.2014 12:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter