Губський пропонує оздоровлювати чорнобильців в "Дюльбері" та "Ореанді"

Губський пропонує оздоровлювати чорнобильців в "Дюльбері" та "Ореанді"«Санаторії Верховної Ради мають бути надані у користування для безкоштовного оздоровлення та лікування постраждалих в наслідок Чорнобильської катастрофи» - заявив Богдан Губський.
Під час зустрічі з ліквідаторами з нагоди 26-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС, що проходила 26 квітня в Каневі, народний депутат Богдан Губський виступив з ініціативою - надати санаторії Верховної Ради України у користування для безкоштовного оздоровлення та лікування ліквідаторів аварії на ЧАЕС та постраждалим дітям.
«Всі «чорнобильці» в обов’язковому порядку мають проходити безкоштовний курс оздоровлення в державних санаторіях. Найкращою базою для цього на сьогоднішній день є санаторно-лікувальні заклади Верховної Ради України, зокрема, «Дюльбер» та «Нижня Ореанда» в Ялті, - заявив Богдан Губський. Парламентарій зазначив, що він вже розробив та подав на розгляд Верховної Ради відповідну Постанову.
Таким чином бюджетні кошти, які виділяються на утримання санаторних та лікувальних закладів парламенту будуть використані на допомогу ліквідаторам та постраждалим від Чорнобильської катастрофи.
«Враховуючи той внесок, який зробили ліквідатори в історію нашої держави і всього людства вважаю, що вони мають повне право на особливе ставлення до себе», – підкреслив Богдан Губський.
27.04.2012 09:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter