У Черкасах живим ланцюгом захищали каштани від вирубування

О 12.55 на центральну алею бульвару Шевченка в Черкасах приходить один з організаторів акції 25-річний Данило Майоров з Мариною Митрофаненко. За ними йде до 30 дітей-пластунів, які приїхали із Золотоніського району підтримати черкасців. Дівчина віддає дітям листівки з написом: "Збережемо каштанову алею від сокири".
У Черкасах живим ланцюгом захищали каштани від вирубування

"Щоб у Кіровограді вирубати дерево, треба все узгодити з владою, − каже 21-річний Олександр Рихлицький, який щойно приєднався до протестувальників. Він приїхав із Кіровограду на Шевченківські дні. – Потім треба показати план вирубки дерева, довести, що воно загрожує комусь і показати план висадки дерев інших".
О 13.10 на алеї збирається до 100 осіб. Представник Партії Зелених Людмила Ткаченко чіпляє учасникам маленькі зелені стрічки.
Молодь обіймає дерева і хором починає кричати: "Збережемо алею від сокири". Повторюють до 20 разів.
О 13.30 Майоров пропонує створити "зелений ланцюг". Молодь стає вздовж всієї алеї і береться за руки. Майоров виголошує чергову речівку: "Ми любимо каштани – підтримуй, черкащани!". Всі учасники повторюють. Потім в унісон затихають.
У Черкасах живим ланцюгом захищали каштани від вирубування

"Все, заряд закінчився", − жартома каже 29-річний Андрій.
Данило Майоров закликає всіх охочих покласти квіти до пам'ятника Тараса Шевченка. Більшість погоджується й рушає до постаменту.

Інна Іщук gazeta.ua
12.03.2012 09:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter