2018 року в Чигиринському районі заплановано висадити 145 гектарів лісу

2018 року в Чигиринському районі заплановано висадити 145 гектарів лісу Незабаром на лісівників очікує найвідповідальніший період – весняна лісокультурна кампанія 2018. Як інформують в обласному управлінні лісового та мисливського господарства, щоб провести посадку лісу якісно та в оптимально короткий термін, у Чигиринському лісгоспі готуються до цього заздалегідь.

Основною лісоутворюючою породою, що зростає на території Чигиринського лісгоспу є сосна звичайна, інформують в обласному управлінні лісового та мисливського господарства. Для успішного проведення весняних лісокультурних робіт на розсадниках підприємства зростає 1 млн. 18 тис. шт. сіянців. Із них 927 тис. штук – сосна звичайна, решта – дуб звичайний, дуб червоний, акація. За словами головного лісничого Чигиринського лісгоспу Сергія Перова, цього цілком достатньо, щоб забезпечити посадковим матеріалом усі структурні підрозділи підприємства.

– Цього року плануємо створити лісових культур на площі 145 га – саме таке завдання стоїть перед чигиринськими лісівниками. Ми заздалегідь підготували лісові ділянки під заліснення, ще з осені провели глибоке рихлення на площі майже 50 га, адже терміни посадки дуже стислі, тому всі роботи необхідно виконати якомога раніше та в оптимально короткі строки, – зазначає директор ДП «Чигиринське лісове господарство» Роман Фендюр.

Окрім того, для висіву в розсадниках та створення лісових культур у Чигиринському лісгоспі заготовили 8 т 300 кг лісового насіння – сосни звичайної, горіха чорного, дуба червоного, акації.
14.02.2018 13:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter