У Золотоноші "всім миром" збирають кошти на стерилізацію безпритульних тварин

У Золотоноші "всім миром" збирають кошти на стерилізацію безпритульних тварин Мешканці Золотоноші «всім миром» збирають кошти для своїх безпритульних тварин. Про це інформують у Черкаському прес-клубі.

Для гуманного вирішення проблеми хвостатих «безхатьок», мешканці Золотоноші розпочали масовий збір коштів.

- Все почалося із відомої ініціативи наших школярів «Собачка з пляшки», коли лише за 2 місяці діти назбирали повний «ГАЗ» пластикових пляшок, кошти від реалізації яких на приймальний пункт передали на потреби тварин. Пізніше у наших ветаптеках та ветлікарні з’явилися скриньки для збору коштів, що принесли 986 гривень – і саме на ці гроші ми і розпочали сьогодні нову хвилю стерилізації та вакцинації безпритульних тварин, - розповідає керівник КП «Міський водоканал» Сергій Кузнєцов. – Сьогодні ці акції зі збору коштів тривають – хоча, звісно, міська влада планує під час найближчого перегляду бюджету виділити гроші на безпритульних тварин та запланувати витрати на наступний рік - це вкрай приємно, коли місто активне і люди сприймають місцеві проблеми як спільні, та долучаються до їх вирішення.

Як повідомив керівник ветеринарної клініки «Ветшанс» Олександр Троян - лікар, що проводить вакцинації та стерилізації безпритульних тварин, тварин приводять волонтери, як правило – тих, що перебувають у найбільш людних місцях, а студенти місцевого технікуму приходять переймати досвід таких операцій.
12.10.2017 10:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter