У ваших ног теперь я, Регионы!

У ваших ног теперь я, Регионы!Минулого тижня на вулиці черкаських регіоналів було свято. Під час 21-ї партконференції обласної організації партії влади Тулуб вручив партквитки 5 депутатам Черкаської міської ради, які в 2010 році увійшли в неї під прапором «Фронту Змін». Так би мовити, опозиційні «самураї», зрозумівши хибність вчорашніх позицій, пристали до війська сюзерена.
Як ставитися до такої беззастережної капітуляції? Місцева опозиція поставилася спокійно. Хіба екс-дружина відповідає за витребеньки колишнього чоловіка, якому закортіло пізнати всі принади політичної розпусти?
Сьогоднішня Партія регіонів у Черкасах – це партія дуже розумних людей. Прикладом цього твердження є політична кар`єра регіонального неофіта Валерія Вишиваного. Політичне становлення Валерія Миколайовича прийшлося на лазоренківську«Громаду». Потім впродовж 10 років (1999 – 2009) Вишиваний очолював черкаську міську організацію «Батьківщини», був заступником голови обласної організації. Вів запеклу боротьбу з Одаричем. Потім за «невиконання рішень центральних партійних органів, серйозні недоліки та прорахунки в роботі ” пішов з БЮТу. Пристав до Української соціал-демократичної партії Онопенка. Балотувався до міськради Черкас вже в команді Олеговича. Перетворившись на вірного одаричівця, кілька років керував Черкасами на відповідальних посадах. Після того, як Одарича турнули на «Темп», кинув екс-мера та вступив до Партії регіонів. Зовні його політичний шлях може нагадувати хитання вутлого човна, який без упину шукає в бурхливому морі життя порт призначення. Кожна партія загартовувала політичну волю Валерія Миколайовича, кожне партійне керівництво милувалося непорушністю його поглядів, сталістю переконань і твердістю принципів.
Валерій Вишиваний – чи не найрозумніший депутат Черкаської міської ради! Це лише для тих, хто продовжує жити в рамках віршика «Что такое хорошо и что такое плохо» вищенаведений абзац –політична проституція. Насправді шлях Вишиваного – це бусідо українського політика.
У ваших ног теперь я, Регионы!
Неофіт-регіонал Валерій Вишиваний

Якою є мета переважної більшості депутатів усіх рівнів? Заробити на хліб та до хліба. Унікумів-безсрібників меньше, ніж пальців на руці. Хіба що відомий регіонал Ігор Мельников, який щиросердно зізнається, що мріє про «вирішення проблем громади, зростання добробуту нашого міста і його мешканців». Або директор КП «Дирекція парків» Олександр Радуцький, який задля блага черкащан вибухує на роботі, як ісландський вулкан Ейяф`ятлайокудль.
Який зиск Вишиваному та ішим регі –неофітам Коверському, Лебедцову, Бондару та Донцю з неоковиреною української опозиції? Це день довгий, а життя –коротке. Особливо депутатське. Той, хто при зарплаті в 5 тисяч гривень гасає на «Лексусі», той і молодець. Інші – лохи.
У ваших ног теперь я, Регионы!
Партія Регіонів - партія розумних людей

Хто розуміє життєву правду, той йде до ПР – до партії міцних господарників й ефективних менеджерів. Сьогодні розумний учорашній бютівець чи фронтовик стає регіоналом. Важливо, що ідейні принципи - мені аби гроші та харч хороший – залишилися незмінними. Учора гарантом повноцінного харчування Вишиваного і ко був Одарич, сьогодні – Тулуб.
У 2007 році тоді ще бютівця Вишиваного було удостоєно церковним орденом Андрія Первозванного. На цю подію Провінція тоді відгукнулася римованим стьобом.
Останні викрутаси Вишиваного підштовхують додати до 8 тодішніх рядків ще чотири. А це вже – сонет. Сонет про політичну принциповість.
2007 -й
В трубу – дудел, со «Справедливостью» - кусался,
И «Капитал» чуть-чуть у Яковлева взял…
За все труды Блаженнейший Мефодий
Андрея орден мне прислал.
Пускай порой не выгляжу аскетом.
Пусть иногда мне вслед плюют,
Но вам скажу, живот втянув при этом,
Что я воспитывался в БЮТ!
2013 –й
У Ваших ног теперь я, Регионы!
Я буду честен с Вами, без прикрас:
Когда придут Вам морды чистить миллионы...
Да, вы- кумир... Но я покину Вас!
06.08.2013 17:45

Автор: Юлій Бютов
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
14:45 07.08.2013 Mike:
С августа выходит в свет обновленный журнал «Бухгалтер» Александра Кирша. Стоимость подписки через редакцию снижена и составляет 270грн./мес. (без НДС). В стоимость подписки входят: журнал с приложением (включая доставку) – 4 раза в месяц и семинары А. Кирша с ответами на все вопросы (ежемесячно с чередованием Харьков-Киев).
Подписаться на журнал по специальной цене (без накруток подписных служб) можно по тел. 096-809-83-10
Подписка доступна во всех регионах Украины!!!
Подписку уже сейчас можно оформить до конца 2014 года - с сохранением льготной цены на весь период оплаты