Директор ПП «Промелектробуд-2000» - міськраді Черкас: з приводу активності пана Радуцького

Директор ПП «Промелектробуд-2000» - міськраді Черкас: з приводу активності пана РадуцькогоДепутатам Черкаської міської Ради від директора ПП «Промелектробуд-2000» Володимира Халая

Відкритий лист

13 червня 2013 р. на засіданні сесії Черкаської міської ради депутат Олександр Радуцький оприлюднив депутатський запит до прокурора Черкаської області з вимогою притягнути мене до кримінальної відповідальності за «конвертацію бюджетних грошей». 19 червня цього ж року він озвучив ще один запит, в якому звинуватив мене в тому, що місто Черкаси знаходиться на межі соціального вибуху.
На мене прокурору та депутатам Черкаської міської Ради публічно заявляє такий же директор, як і я, тільки не приватного, а комунального підприємства. Формально – він мій колега, з яким ми щодня вирішуємо одні й ті ж питання. А реально – це людина, яка навіть не здатна проаналізувати інформацію, яка через нього, як через зливовий бачок, «спускається» в інформаційний простір.
Щодо суті питання. У першому запиті Олександр Радуцький заявляє, що впродовж 2012 року приватне підприємство «Промелектробуд-2000» отримало від Придніпровського та Соснівського СУБів за техобслуговування та поточний ремонт внутрішньобудинкових електромереж 3 млн. 823 тис. 272 грн. І це – чиста правда. Всі гроші отримані за реально виконані роботи, що підтверджується підписанням відповідних актів, як уповноваженими особами СУБів, так і мешканцями житлових будинків. Звертаю увагу, що СУБи приймають роботи лише якщо акт підпишуть 3 мешканця житлового будинку. Всі акти в оригіналі знаходяться в СУБах, отож Олександр Радуцький міг провірити реальне виконання робіт моїм підприємством. Але хіба пана Радуцького цікавить реальне виконання робіт, його більше цікавить підрахунок коштів.
Те, що стверджується далі, нібито ці гроші «Промелектробуд -2000» перерахував «фіктивним» підприємствам, що «займаються конвертацією грошових коштів, отриманих від бюджетних установ міста», - повний абсурд.
За версією Олександра Радуцького «фіктивним» компаніям було перераховано 4 млн. 109 тис. грн. Цікаво тільки, наскільки депутат Радуцький обізнаний щодо фінансової діяльності ПП «Промелектробуд-2000», звідки у нього така інформація, що, доречі, не перебуває у вільному доступі. Може депутати вже мають повний доступ до будь-якої інформації щодо юридичних осіб або пересічних громадян, навіть конфеденційної? А може, все-таки, ці нереальні цифри заявлені для того, щоб «притягнути за вуха» депутатське звернення на сесію міської ради?… Тоді смію нагадати особисто пану Радуцькому, що існує ст.383 Кримінального Кодексу України, відповідно до якої за завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину наступає кримінальна відповідальність.
Зверніть увагу, шановні депутати, що в 2012 році з бюджету міста ПП «Промелектробуд-2000» отримало 3 млн. 823 тис. 272 грн., а (за версією Олександра Радуцького) трьом «конвертаційним» центрам перерахувало 4 млн. 109 тис. грн. – на 285 тис. 728 грн. більше. Отже, за логікою Олександра Радуцького, в 2012 році на рахунках мого підприємства не залишилося жодної копійки, а за «конвертацію» я ще й повинен був доплачувати з власної кишені.
Доводжу до вашого відома, що в 2012 році середня чисельність працівників на ПП «Промелектробуд -2000» становила 46 осіб. Річний фонд заробітної плати – 1 млн. 599, 9 тис. грн. Заборгованості з виплати зарплати на підприємстві немає. На сьогоднішній день підприємство забезпечило робочими місцями 59 мешканців міста Черкаси з офіційною заробітною платою.
Підприємством в 2012 році було сплачено податків на 1 млн. 049 тис. грн. Зокрема, ПДВ, податок на прибуток, місцеві податки – 261,1 тис. грн.., ПДФО – 231,9 тис. грн., ЄСВ – 556,9 тис. грн. Податкової заборгованості підприємство не має. Я навіть не буду перераховувати суми, витрачені на поточні платежі (транспорт, пальне, придбання матеріалів, комплектуючих, тощо). Тому стає зрозумілим, що всі звинувачення Олександра Радуцького – абсолютно безпідставні.
Така підвищена увага Олександра Радуцького до роботи ПП «Промелектробуд-2000» стала причиною того, що впродовж 2012 року фінансово-господарську діяльність підприємства, крім планових перевірок, поза планом ретельно перевіряли: Держфінінспекція в Черкаській області, прокуратура міста Черкаси, УДСБЕЗ УМВС в Черкаській області. Ніяких порушень чинного законодавства виявлено не було (копії відповідей з прокуратури та УМВС додаю).
Директор ПП «Промелектробуд-2000» - міськраді Черкас: з приводу активності пана Радуцького

Директор ПП «Промелектробуд-2000» - міськраді Черкас: з приводу активності пана Радуцького

Не менш абсурдні звинувачення викладені і в іншому запиті Олександра Радуцького. Лише вдумайтеся: 20 червня 2013 року він заявляє, що моя діяльність може спричинити соціальний вибух у Черкасах, бо 18 червня 2013 року (за 2 доби до цього) закінчився термін дії дозволу очолюваним мною ДП «Електромонтаж - 424» ЗАТ «Електромонтаж» від Держпромгірнагляду (до речі, в запиті Радуцького чомусь ця установа називається ДержГІРпромнагляд. Навіть переписати грамотно цьому діячеві важко) на ремонт та обслуговування ліфтів.
Згідно чинного законодавства, у разі, коли під час строку дії дозволу роботодавцем не порушено його умов, строк дії такого дозволу продовжується на наступні п'ять років на підставі заяви роботодавця, поданої за формою згідно з додатком 5 та оригіналу дозволу.
Нами заяву подано та задекларовано бажання продовжити дію дозволу. Оскільки підприємством не порушено умов дозволу, не змінився кількісний склад працівників та їх кваліфікація порівняно з періодом на час дії дозволу, ми маємо повне право на продовження дії дозволу та проведення робіт з обслуговування та ремонту ліфтів.
Шановні депутати! Ви створили депутатську комісію, яка має перевірити викладені в двох запитах Олександра Радуцького так звані факти. Я готовий надати вам всі юридичні документи, які вас зацікавлять.
Я офіційно заявляю, що я готую позов до Олександра Радуцького про захист честі, гідності та ділової репутації. Повідомляю, що очолюване мною підприємство не вимагатиме зобов’язати Олександра Радуцького компенсувати завдану ПП «Промелектробуд-2000» шкоду грошима.
1972 року один з канадських спортивних журналістів пообіцяв з`їсти свою газету, якщо хокейна збірна СРСР виграє у канадців. Тоді йому довелося виконувати обіцянку. Було б справедливо, щоб у разі доведення брехливості висунутих Олександром Радуцьким звинувачень, він також з`їв би тексти своїх депутатських запитів там, де їх оголосив, - за трибуною сесії Черкаської міської Ради.

З повагою, директор ПП ««Промелектробуд-2000» Володимир Халай
25.06.2013 12:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
12:08 27.06.2013 Prosto-Sasha:
Звертаю увагу, що СУБи приймають роботи лише якщо акт підпишуть 3 мешканця житлового будинку.
А чому Акт підписують лише 3(некомпетентні) мешканці багатоквартирного будинку? Краще залучати представників КСНів і спитати буде з кого і зайві сумніви відпадуть.