«Осисоємо» Черкаси або «Білоусов, дай «паруліть»!

«Осисоємо» Черкаси або «Білоусов, дай «паруліть»!Чим у Черкасах займається партія «Удар»? Коли в місті під час публічних акцій опозиції б`ють по пиці, то «боксери», попри грізну назву, не спішать на поміч. Проте відзначаються жвавістю в написанні прес-релізів. На будь-яку тему і в будь-який час на редакційні скриньки приходять думки «боксерів» з приводу, а іноді – й без нього...
Останній інформаційний «ударчик» ошелешив «нє па-дєцкі». Призначення 68-річного Володимира Ковальова директором Центрального стадіону Черкас свідчить, повідомляє голова Черкаської міської організації ударників Андрій Кондратенко, що «міська влада перетворюється на місце дислокації людей похилого віку..., у яких робочий стаж протилежно пропорційний прогресу, креативу та реформам». Крім того, в « місті починається вікова дискримінація – замість того, аби дати дорогу молоді, працевлаштовують людей, які відпрацювали свій ресурс».
Таке враження, що автор релізу щойно відстояв пару раундів у спарингу з Віталієм Володимировичем. У результаті – пелена перед очима, двоїться й райдужні кола. Призначення 68-річного Ковальова – це лише призначення 68-річного Ковальова, а не тотальна «вікова дискримінація».
Російський імператор Павло I, пропонуючи Суворову очолити російсько-австрійську армію в Італіському поході, не дивився в метрику полководця, якому на той час стукнуло 69-ть ( в Галантному столітті 69-ть – це як сьогодні 85-ть, - Пров). Просто кращого фельдмаршала в Європі тоді не було. «Відпрацьованого ресурсу» сивочолого Олександра Васильовича вистачило на всіх французьких генералів, за виключенням Бонапарта, який тоді шастав по Єгипту.
Грамотний менеджер призначить на посаду перш за все фахівця. При Одаричу директором Центрального стадіону працював Сергій Гура. Енергійна людина середнього віку, класний боксер. Дерев та спортмайданчиків на стадіоні стало менше, парковок для машин – більше, а фізкультурники стали оминати стадіон десятою дорогою. І при чому тут «ресурс»? Гура ж був, як Карлсон – мужчина в самому розквіті сил...
Взагалі, цікавою є логіка керівника міської організації парламентської партії, котрий вважає пенсіонера «відпрацьованим матеріалом». Між іншим, люди за 60-т – це третина електорату. Скільки черкаських пенсіонерів проголосують за Кличка на президентських виборах, скумекавши, що вони «відпрацьований матеріал»?
Оцінити правильність рішення по Ковальову важко. Очолюючи центральний стадіон впродовж багатьох років, він був на своєму місці, і пішов з посади не через вік, а через нестиковку з командою Одарича. А от чи є порох у порохівницях Ковальова зараз – про це можна буде сказати лише через кілька місяців.
Його ж ударних опонентів можна перевірити лише на наявність ягід у сідницях. Результат «Удару» на виборах – аванс кондратенкам за перемоги Кличко в ринзі. Перш ніж просторікувати на тему повноти чийогось ресурсу, доведи, що в тебе він взагалі є.
14.06.2013 18:10

Автор: Денис Сирцов
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter