Колос Реформаторський

Мозок великого винахідника Сергія Одарича 24 години на добу пучить від думки – як елегантніше розвести лохів...Тобто, яке б ще добро зробити черкащанам. Завдяки популяризації різноманітних новацій Одарич знаходиться в центрі інформаційного життя міста. Остання ідея мера щодо видалення з вулиці Хрещатик старих потворних дерев викликала неоднозначну реакцію, проте знову піднесла мера на гребінь уваги.
Враховуючи те, що в команді Олеговича повно виконавців та мало креативніків (а сам він людина завантажена поточними справами) Провінція пропонує вільнодемократичній команді в найближчі роки зосередитися на підготовці та втіленні 5 проектів, які зроблять Черкаси світовим лідером у багатьох галузях, зокрема в туристичній. Перевага наших пропозицій у тому, що вони не потребують значних капіталовкладень. На їхнє впровадження цілком вистачить коштів бюджету розвитку, який рясно наповнюється внаслідок продажу багатьох інфраструктурних об`єктів обласного центру.

Проект №1
Робоча назва: Соснопарк
Колос Реформаторський

Опис проекту: вирубка старої деревини в районі Соснівки та облаштування на цьому місці найбільшої парковки у Європі.
Обгрунтування проекту: понад половина хвойних дерев Соснівки страждають різноманітними хворобами. До того ж у свій час вони були висаджені хаотично, безсистемно. Сьогодні жителі міста замість естетичної насолоди від милування красою природи бачать непролазні хащі, які ображають смак справжніх естетів, поціновувачів прекрасного. Слід раз і назавжди позбутися цього «апендиксу» радянщини, вирубити старі й хворі дерева, перетворивши їх на якісну деревину для провідних підприємств міста. Замість потворних дерев на вивільнених площіх створюється величезний паркувальний майданчик на 50 тисяч місць. Це значно збільшить інвестиційну привабливість Черкас, стане додатковим стимулом для відвідин міста представниками іноземних кампаній, туристів.
Відповідальні за впровадження проекту: директор КП «Черкаситеплокомуненерго» Юрій Чернецький та депутат Черкаської міської ради Микола Мирза.
Орієнтовні строки: літо 2013 року – осінь 2014 року.

Проект №2

Робоча назва: Байконур на Дніпрі
Колос Реформаторський

Опис проекту: родзинкою майбутнього пішохідного Хрещатику має стати перший в світі посадковий майданчик для міжпланетних космічних кораблів. Його спорудження доцільно зробити на місці приміщення державної податкової адміністрації в Черкаській області. Саме приміщення підлягає знесенню.
Обгрунтування проекту: упродовж XX – початку XXI століття проблема контактів із інопланетними цівілізаціями набула особливої гостроти. Невідворотня зустріч з представниками інших галактик серйозно турбує людство. Проте жодне місто в світі нічого не зробило задля того, щоб створити умови для інопланетних кораблів, які приземляються на планету як попало й де попало. Черкаси будуть першим містом, яке потурбується про прибульців. Поряд з посадковим майданчиком для інопланетян створюється відповідна інфраструктура. Стомлені від міжгалактичних рейсів прибульці зможуть відпочити в затишних кафе й ресторанах, поїздити на роликових ковзанах, пограти в теніс і більярд, поділитися враженнями від міжпланетних рейсів з пересічними черкащанами.
Відповідальний за впровадження проекту: депутат Черкаської міської ради Нарек Казарян та його численна родина (за згодою).
Орієнтовні строки: січень 2014-го – грудень 2015 року.

Проект №3
Робоча назва: Нова генерація
Колос Реформаторський

Опис та обгрунтування проекту: впровадження багатьох новацій міської влади Черкас потребує нових людей з незашореним мисленням. Для виведення нової генерації черкащан пропонується повна переорієнтація роботи Черкаського зоопарку. На місці непотрібних тварин (всіх відпустити на волю й негайно!) створюються спеціальні вольєри, в яких починається робота над виведенням нової генерації гомо сапіенс – Черкаськими мавпами. Це високі, різнокольорові, витривалі істоти, які з радістю платять за комунальні послуги і з готовністю відгукуються на ініціативи міської влади Черкас. Участь в експерименті з виведення Черкаських Мавп можуть взяти всі охочі. По завершенню інкубаційного періоду кожному учаснику проекту видається посвідчення «Почесний громадянин Черкас».
Відповідальний за впровадження проекту: директор Черкаського зоопарку Євгеній Ван.
Орієнтовні строки:
бестроково

Проект №4
Робоча назва: Сталкер
Колос Реформаторський

Опис та обгрунтоввання проекту: відродження місцевого виробництва не має ніяких перспектив. Вважається за доцільне перетворити території всіх промислових підприємств міста в закриті зони, по яких у супроподі сталкерів будуть блукати охочі до екстремальних розваг туристи. Кожна «зона» має свої неповторні риси. На території колишнього «Азоту» на голову роззяві може вилитися кислота; на території колишнього ВАТ « Темп» під ногами може запалати земля; на території колишнього асфально-бетонного заводу групи екстремалів може наздогнати знавіснілий асфальтоукладач. Цей проект зробить Черкаси центром екстремального туризму й назавжди відіб`є турпотік з Чорнобильської зони.
Відповідальний за впровадження проекту: голова наглядової ради ВАТ „Темп” Ніна Набокіна.
Орієнтовні строки: початок 2013 –го – 2020 роки

Проект №5
Робоча назва: Колос Реформаторський
Колос Реформаторський

Опис та обгрунтування проекту: на виїзді з Черкас в районі дамби в короткі строки слід спорудити величезну статую чинного мера міста «Колос реформаторський». Висотою черкаський Колос переважатиме всі подібні фігури в світі, зокрема статую Свободи в Нью-Йорку та статую Христа в Ріо-де-Жанейро. Між широко розведеними ногами Колоса їздитимуть потяги, автобуси й машини. Одна рука статуї показуватиме в небо, інша, заведена за спину, показує фігуру з п`яти пальців жителям міста. Статуя оснащена оглядовими майданчиками. Всередині – магазини, бутіки, ресторани й кафе. У перспективі цей витвір мистецтва за значенням переважить піраміди в Гізі й Ейфелеву вежу. Після відкриття статуї Черкаси остаточно й назавжди перетворяться на центр світового туризму.
Відповідальний за впровадження проекту: Зураб Церетелі (за згодою)
Орієнтовні строки: 2015-2018 роки.

Нехай в Черкасах вистачить «почесних мавп», які, витріщивши очі, надаватимуть команді мера- реформатора усіляку підтримку. Амінь.
10.04.2013 18:00

Автор: Сергій Цюрюпа
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
11:39 17.04.2013 JIuKBu:
Я вже не раз чув незодоволеність черкащан своїм мером , і справді місто після його влади змінилось в гіршу сторону !Таке відчуття що поки "другий Ленін" не з"явиться то змін не буде (