Імітація

ІмітаціяЩо роблять черкаські правоохоронці, коли перед ОДА кілька днів десятка зо два мовно стурбованих діячів проводять акцію протесту? Зганяють «Беркут», який, не переймаючись формальностями, упаковує бідолашних в автозаки.
Що роблять правоохоронці, коли на одному з мажоритарних округів перемагає представник опозиції? Уночі десяток «беркутівців» здійснює лихий махновський наліт на ОВК, після якого зникають документи, а з ним - кінці у воду.
Що роблять черкаські правоохоронці, коли їм стає відомо про незаконну забудову в прибережній зоні Дніпра? Вдаються до конфуціанських роздумів про природу Добра і Зла…
От і на останній нараді з черкаськими правоохоронцями Сергій Тулуб (у вузьких колах наближених просто – Герой) знову згадав про «недостатній правовий контроль за дотриманням земельного законодавства» в регіоні.
«Сьогодні ми, на жаль, спостерігаємо ситуацію, коли у заповідних і прибережних зонах, лісових та сільськогосподарських угіддях безконтрольно виростають численні маєтки!
Вважаю, що це неприпустима ситуація. Тому сьогодні стоїть завдання щодо відновлення законності у цих питаннях. І головне – недопущення подібного в майбутньому», - сказав Тулуб.
Як це не дивно, жоден присутній не зареготав. Бо якщо мова заходить про забудову біля Дніпра вся «крутизна» черкаського губернатора кудись зникає. І він вже третій рік поспіль повторює мантру про «недотримання норм…», хоча інші проблеми воліє вирішувати за кілька хвилин за допомоги такої-то матері й міліцейського спецназу…
Останній раз вся «тулубова рать» активізувалася минулого літа, коли на ICTV показали сюжет про Кедину Гору: тут кілька «орендаторів» закрили селянам доступ до води. В обласній раді відновила роботу комісія, яка до цього вивчала факти незаконної забудови. Щоправда, вже тоді голова комісії - заступник голови облради Володимир Вовченко - заявив, що «в очі не бачив реєстру всіх орендованих на узбережжі земельних ділянок». Саме систематизацією даних по всіх орендарях земельних ділянок біля Дніпра займався попередник Вовченка – Анатолій Рибак. Матеріали ніби й зібрали. Але де вони зараз? Дивно: у багатьох питаннях першій особі варто пальцем поворухнути. А тут – показове незадоволення й постійна імітація роботи.
Позаминулої осені Тулуб запросив редакторів ЗМІ покататися на прогулянковому катері уздовж Дніпра – від щойно відремонтованого річкового вокзалу. Коли катер доплив до «хабаровського краю» - за мостом через Дніпро – хтось іх журналістів звернув увагу Героя на ошатні будинки, біля вікон яких тихо плещуть хвилі. Мовляв, дивіться, Сергію Борисовичу, яке нахабство! Сергій Борисович вправно віджартувався: це Ви ще Кончу-Заспу не бачили...
За 3 роки губернаторства Тулуба надбанням преси став бодай один факт, коли «крутелика» після рішення суду зобов`язали знести хатинку, зведену біля Дніпрової води? Ні, бо ця «відважна боротьба» - звичайнісінька гонитва цуцика за власним хвостом. А «крутеликів»-забудовників краще постійно тримати в «тонусі». Будуть поступливішими при вирішенні питань, пов`язаних з інвестиціями в розбудову нової Черкащини.
05.02.2013 17:45

Автор: Денис Сирцов
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
17:48 06.02.2013 Shine:
Сергій Борисович : це Ви ще Кончу-Заспу не бачили...
а в очах такий сум, такий сум (((
16:50 06.02.2013 Alexs111:
Тулуб сам сам такой же у(cenzored) как и все денежные мишки с окружения главного ОВОЩА страны Украина.(cenzored)
23:54 05.02.2013 O.ChUPRINA:
Більше року Громадський рух "Україна для людей" веде боротьбу з захопленням прибережної зони в с.Коробівка.Загарбники тимчасово притихли,чекають послаблення тиску.Сергій Тулуб при бажанні може за 5 хвилин забезпечити законність у цьому питанні,але чомусь не поспішає.Чому?