Настучати по «таблу» (продовження)

Настучати по «таблу» (продовження)Існує потреба продовжити аналіз захопливих сеансів викриття «зловісної діяльності» «кришованого Мирзою» «Промелектробуд-2000» на Центральному стадіоні Черкас від депутата Черкаської міськради Олександра Радуцького. Нагадаємо, що в своєму запиті до прокуратури області, озвученому на сесії міської ради, Радуцкий просить перевірити роботу підприємства на Центральному стадіоні з 2010 –го по 2013-й роки.
Розставимо крапки над «і». Теоретично працівники «Промелектробуд-2000» могли бувати на «об`єкті» з 2010 року. Але – виключно вболівальниками на матчах «Славутича», бо договірні відносини між підприємством та Замовником – Департаментом освіти та гуманітарної політики Черкаської міськради – виникли в листопаді 2012 року. Саме тоді розпочалися підготовчі роботи до ремонту Західної трибуни стадіону.
З виступу Радуцького на сесії Черкаської міськради 24 січня 2013 року: «Після розгляду бюджетною комісією Програми соціально-економічного розвитку, яку прийняв виконавчий комітет міськради, я звернув увагу на пункт, що стосується капітального ремонту покрівлі західної трибуни стадіону та інших об’єктів, на що закладено 250 тисяч гривень. Я вирішив перевірити, на що ж закладені кошти? Приїхавши на стадіон, виявив, що КП «Центральний стадіон» не робив заявки на департамент освіти та гуманітарної політики з цього приводу. Більше того, у минулому році ми виділили кошти на реконструкцію західної трибуни – 650 тисяч гривень. Тож покрівля була в доброму стані. Вважаю, що покрівля стала протікати після реконструкції об’єкту. Тож підрядник має своїми силами виправити дефекти...»
Звертаємо увагу Олександра Радуцького на важливу обставину, яка похитне озвучені «аналітичні висновки»: до сьогоднішнього дня в дах Західної трибуни працівники «Промелектробуд – 2000» не вбили жодного цвяха і не поклали й квадратного сантиметру рубероіду, а на рахунок підприємства не надійшло за це навіть гривні. Чому?
Тому що останній ремонт даху було зроблено ще 2010 року. Відповідальним за роботи на даху західної трибуни був заступник директора КП «Центральний стадіон» Юрій Мрачковський. Наскільки якісним виявився той ремонт?
Повідомляємо: у першому технічному звіті, складеному у вересні 2012 року підприємство попередило Департамент освіти, що ремонт даху Західної трибуни слід зробити перед початком внутрішніх робіт. На жаль, Замовник не звернув уваги на цю пропозицію. А підприємство до даху не підступалося, бо в технічному завданні для «Промелектробуд-2000» , а також у кошторисі робіт на Західній трибуні, словосполучення «ремонт даху» не було.
Після завершення внутрішнього ремонту 16 листопада 2012 року директор «Промелектробуд – 2000» Володимир Халай направив у Департамент освіти МВК офіційний лист «за мотивами» технічного обстеження покрівлі на Західній трибуні стадіону. У звіті йшлося про необхідність термінового капітального ремонту даху, бо внутрішній ремонт трибуни ( його вартість – 589 тис. грн.) не має жодного сенсу, якщо дах тече.
Настучати по «таблу» (продовження)
Клікніть для збільшення

Під час обстеження були виявлені наступні дефекти: 1) сліди замокання з внутрішньої сторони покриття; негерметичне прилягання рулонів покрівельного матеріалу; наявність будсміття (шматків цегли, бетону, руберойду) по поверхну покрівлі; замулення воронок, руйнування цегляної кладки парамету. Ймовірною причиною виникнення пошкоджень експерт визнав порушення технології будробіт при облаштуванні покрівлі та відсутність гідроізоляції конструкції парапету. Висновок однозначний –капітальний ремонт!
Судячи з вищенаведеного, є підстави вважати заяву Радуцького про те, що «покрівля була в доброму стані» неоковиреною фантазією. Після опадів дах протікав і на стелі утворювалися величезні «гулі». Уявити собі, що в перерві футбольного матчу сюди зайдуть Тулуб з якимось міністром було просто неможливо...
Маленький історичний екскурс
Нагадаємо, що футбольний клуб «Славутич» створили в червні 2010 року за ініціативою Тулуба. Команда з`явилася на пустому місці. До цього в Черкасах грала команда ФК «Дніпро». Улітку 2009 року через фінансові причини «Дніпро» «обмілів».
Історично склалося, що на Західній трибуні за місцевих футболістів вболівали керівники області й міста. Тому під дахом трибуни обладнані кімнати для переговорів, ідальня, вбиральня тощо. З першого матчу «Славутича» поєдинки свого «дитинчатки» регулярно відвідує почесний президент клубу Сергій Тулуб. Фактично ремонт трибуни проводився для комфортного вболівання та відпочинку губернатора та всіх, кого він запрошує на перегляд матчів (хоча офіційно цього ніхто не скаже).

Як відомо, Радуцький вже тривалий час працює директором комунального підприємства «Дирекція парків». Саме тому не на словах, а на ділі знайомий з надзвичайною вибагливістю команди Тулуба до виконання поставлених завдань. Коли б якесь там черкаське ПП мало б сміливість неналежним чином відремонтувати дах, під яким уболівають Сергій Борисович з однодумцями, то ...добувати вугілля на донбаські копанки, звісно, не відправлять, але «пожурять» так, що «мама, не горюй».
Але до сьогоднішнього дня претензії до якості виконання робіт по ремонту Західної трибуни Центрального стадіону Черкас надходять від однієї людини – депутата Радуцького. Традиційно «бекграунд» історії Олександр Романович знає поверхнево, у деталі не вдається, бо в його випадку важливо гучно прокукурікати...
«Тщатєльнєє» треба, Олександре Романовичу. І бажано, щоб наступний сеанс викриття був підкріплений не соціалістичним завзяттям, а аргументами, які б спиралися на документи. Однак чи треба нишпорити по темній кімнаті в пошуках чорної кішки? Тим більше, що вона, швидше за все, ховається у черкаських парках.
04.02.2013 13:10

Автор: Кіндрат Булавін
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
04:44 05.02.2013 Denis_Kolesnyk:
Вторая статья про Радутского, на «Провинции», в негативе, за очень короткий промежуток времени и в принципе «про одно и тоже»! Очень сильно и противно попахивает банальной «заказухой». Поэтому даю «главному заказчику» (нет, не Одаричу, это для него слишком «мелочно»:) дельный совет – не перестарайся, может просто пойти обратная реакция. Наглядный пример – летние события вокруг Булатецкого и результат выборов 28 октября 2012 года, на округе 194… :)))