Настучати по «таблу»

Настучати по «таблу»Хіба хтось міг уявити, що, покинувши старих друзів з команди вільних демократів, колишній перший «апостол» черкаського мера Олександр Радуцький почне гамселити по «своїм» з таким же звіроподібним завзяттям, з яким учора виконував найделікатніші доручення Олеговича? Шкода, але змужніння Олександра Романовича проходило під акомпанемент популярної у черкаських вільних демократів пісеньки «Ми всі навчалися потроху. Чого-небудь і як-небудь...».
На останній сесії Черкаської міськради Радуцький увійшов у круте піке, вирішивши «настучати» ще вчора люб`язному, але ненависному сьогодні депутатові Мирзі «по таблу». Чому Мирзі? Бо той, як відомо всім Черкасам (завдяки, звичайно, Радуцькому) «кришує» ПП «Промелектробуд – 2000», який проводив ремонтні роботи на Центральному стадіоні Черкас. Від імені футбольних суддів, що приїздять обслуговувати матчі місцевого «Славутича», а також від себе персонально, з трибуни сесії Черкаської міськради, Олександр Романович здивувався «неформатному» табло на стадіоні, яке розділене на дві частини, тоді як в інших містах «табло має суцільний екран».
Гучні звинувачення часто спричиняють струс у повітрі. Однак якщо розкласти фантазії Олександра Романовича по полицях, від них залишиться лише слабке відлуння.
По-перше, «кришоване Мирзою» ПП ««Промелектробуд – 2000» не мало відношення до розробки й затвердження проектно-кошторисної документації по реконструкції табло на Центральному стадіоні Черкас (або, як у документах, - реконструкції електроінформаційного табло, що складається з 1 кольорового і 2 монохромних екранів). Замовником реконструкції є ФК «Славутич», почесний президент якого, голова Черкаської ОДА, Герой України Тулуб, щойно повернувся з тривалої відпустки і може відповісти на будь-яке запитання принципового соціаліста. Отже, підписавши договір підряду, «Промелектробуд – 2000» працювало в чітко окреслених замовником рамках.
По-друге, пропонуємо Радуцькому зосередитися й уважно передивитись акт затвердження відбору пропозиції електроінформаційного табло від 14 листопада 2011 року. Документ підписаний трьома сторонами: Департаментом освіти та гуманітарної політики Черкаського МВК (Замовник), КП «Центральний стадіон» (Балансоутримувач) та ПП «Промелектробуд -2000» (Підрядник). За власної ініціативи Підрядник запропонував Департаменту освіти та стадіону за ту ж саму ціну, власними силами, зробити більш якісний варіант табло. У радянські часи це називалося рацпропозицією. У результаті практично кожна позиція табло стала якіснішою або - набагато якіснішою. Зауважте, Олександре Романовичу, «кришоване Мирзою» ПП могло б не «заморочуватися», зробивши все у рамках затвердженого Замовником кошторису. І ніхто б йому не дорікнув. Проте, не заробивши на цьому і копійки, за ту ж суму, за власною ініціативою ПП додало собі клопоту.
Настучати по «таблу»
Клікніть для збільшення

Настучати по «таблу»
Клікніть для збільшення

Не ставимо під сумнів обізнаність Олександра Романовича в комбінаціях, які розігруються за лаштунками Черкаської мерії. Упевнені, що чимало цікавих історій про те, як у Черкасах робляться великі справи, міг би розповісти і сам Радуцький. Від першої особи, своїми словами, а не читаючи написаний для нього кимось більш грамотним текст.
Олександр Романович– мужня людина. В очі не бачивши проектно-кошторисну документацію, ні пари з вуст у питаннях проведення електромонтажних робіт, він «бореться з корупцією» перед очима цілого міста. Щоправда, за звинуваченнями «борця»– велика Образа та елементарний брак Знань та Фаху. Тому замість овацій Олександр Романович наговорив на гомеричний регіт у відповідь. Називати його політичним клоуном зарано, але він упевнено крокує у відповідному напрямку.
Далі буде...
29.01.2013 09:10

Автор: Кіндрат Булавін
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter