Як "врач-врєдітєль" Волощенко блокує "незалежний" аудит онуків Лаврентія Павловича

Як "врач-врєдітєль" Волощенко блокує "незалежний" аудит онуків Лаврентія ПавловичаУвечері 23 листопада на офіційному сайті Черкаської міської ради з`явилося повідомлення «Керівник РОЦ «Астра» блокує незалежну аудиторську перевірку»
«У Реабілітаційно-оздоровчій поліклініці «Астра» протягом двох тижнів тривала аудиторська перевірка. Завдання незалежних аудиторів – вникнути в роботу закладу і надати пропозиції, як його діяльність зробити ще ефективнішою із найменшим фінансовим навантаженням на бюджет. Таке доручення півроку тому дали депутати міської ради.
- Однак сьогодні до мене звернулись аудитори і повідомили, що їм раптом із 23 листопада на підставі листа керівника закладу пані Волощенко відмовлено у допуску до проведення робіт, - розповідає директор департаменту охорони здоров’я Олег Стадник. – Тому що керівник РОЦ «Астра» всупереч наказу департаменту виставила представників аудиторської фірми за двері і заборонила видавати їм будь-які документи.
Як зазначає Олег Стадник, наступного тижня доведеться особисто втручатись в ситуацію та допомагати аудиторам продовжувати перевірку.
- Не хотілось би навіть думати про те, що за два вихідні дні в «Астрі» станеться замикання електропроводки чи порив якоїсь мережі, і будуть знищені усі фінансові документи, - говорить керівник департаменту. – Але зауважу, що копії цих документів обов’язково зберігаються в податкових органах».


Ймовірно, Олегу Стаднику, який вже котрий рік поспіль невтомно оптимізує медичну галузь міста взагалі, дуже важко вникнути у щось, зокрема. Тому доповнимо його розповідь деякими деталями.

Отже, як ми вже повідомляли, з 6 листопада в міській реабілітаційно-оздоровчій поліклініці «Астра» працюють аудитори. Після 2 тижнів перевірки, 16 листопада, директор аудиторської фірми «Атторней Плюс» Надія Посошкова звернулася до головного бухгалтера «Астри» з проханням попрацювати на вихідних. Головбух відмовилася, але запропонувала компромісне рішення. Наступного дня, в суботу, вона прийде на роботу. В її присутності аудитори можуть працювати з будь-якими документами. Проте наступного дня Посошкова в «Астру» не прийшла. У свою чергу, головний бухгалтер побачила, що з кабінету зникли документи. Про зникнення документів склали акт.

Акт від 17.11.2012 року
Складений в присутності головного бухгалтера Р. , гардеробника Є. та бухгалтера Л.про те, що 17.11.2012 в кабінеті №304, де працював персонал аудиторської фірми «Атторней Плюс», зникли надані їм на опрацювання бухгалтерські документи, а саме: меморіальні ордери № 6, №9, №10, №13 за квітень-червень 2011 року, за січень-березень 2012 року, за квітень-червень 2012 року; видаткові накладні, звіти матеріально-відповідальних осіб, оборотні відомості матеріальних цінностей за квітень-червень 2011 року та січень-березень 2012 року…

У понеділок, 19 листопада, зранку з`ясувалося, що документи не зникали.

Акт від 19.11 2012 року
Складений в присутності директора Волощенко І.В., головного бухгалтера та бухгалтера про те, що о 9-й годині ранку, зустрівши на вході в кабінет №304 аудитора Посошкову Н.Г. з сумками, їй було повідомлено про зникнення бухгалтерських документів, наданих аудиторам на опрацювання. На запитання Посошкової: «Що ви тепер робитимете?», директор відповіла, що звернеться в міліцію. Діставши документи з сумки. Аудитор визнала те, що брала їх додому без дозволу, але їй потрібно було з ними попрацювати у вихідні дні…

Про сумнівну поведінку керівника аудиторської фірми було поставлено до відома керівника Департаменту охорони здоров`я Олега Стадника.

Волощенко – Стаднику:
«Шановний Олеже Михайловичу! Довожу до Вашого відома, що в п’ятницю, 16 листопада, відбулось несанкціоноване вилучення фінансових документів з кабінету, де працювала аудиторська фірма «Атторней Плюс»…У зв`язку з цим висловлюю недовіру до осіб, яким Ви доручили проводити аудит».

Із відповіддю в Департаменті не забарилися.

Стадник – Волощенко:
«Департаментом охорони здоров`я Черкаської міської ради Ваше звернення…щодо несанкціонованого вилучення фінансових документів з кабінету, де працює аудиторська фірма «Атторней Плюс», розглянуто. 21 листопада до ТОВ «Аудиторська фірма «Атторней Плюс» направлено лист з проханням надати пояснення щодо причини вилучення фінансових документів. Для уникнення в подальшому порушених Вами питань пропонуємо щоденно на початку робочого дня передавати фінансові документи згідно реєстру та в кінці дня приймати їх, а також здійснювати опечатування кабінету, де працює аудиторська фірма «Атторней Плюс», в присутності представників аудиторської фірми».

У відповіді Стадника звертаємо увагу на те, що на початку 3-го тисячоліття, коли все доросле населення України поголовно користується мобільними телефонами, він може зателефонувати Посошковій і спитати: «Навіщо в умовах гострого конфлікту між керівництвом Департаменту та головним лікарем «Астри» Ви фактично викрадаєте бухгалтерські документи суворої звітності?». Але Олег Михайлович – людина старого гарту. Тому й займається листуванням. А головному лікареві «Астри» радить жити фактично за законами воєнного часу.
У п`ятницю зранку головному лікареві стали потрібні деякі фінансові документи. А вся документація – в кабінеті, де працюють аудитори. Цей кабінет, як і порадив Стадник, щовечора опечатується. Робочий день в «Астрі» розпочинається о 8-й ранку. О 9-й годині – аудиторів немає. О 9.15 – немає. Волощенко вирішує забрати документи, бо невідомо - чи прийдуть аудитори взагалі.

Акт щодо вилучення бухгалтерських документів з кабінету №304 23.11.2012
Мною, директором КНП «ЧМРОП «Астра» Волощенко І.В., у присутності бухгалтерів Лук`яненко А.С., Воронової В.В., лікаря-методиста Дзюби В.В., старших медсестер Пістрякової В.І., Жернової О.В. було вилучено бухгалтерські та статистичні документи з кабінету №304 у зв’язку з необхідністю виконання поточних робіт бухгалтерською службою закладу. Кімнату до цього було опечатано двома сторонами. Документи вилучено о 9 год.20 хв. 23.11.2012. Стан приміщення після вилучення документів зафіксовано фотозйомкою.

Згодом прийшла Посошкова. Волощенко пояснила аудитору, чому вона була змушена забрати частину документів. Директор «Аттороней Плюс» розвернулася й пішла геть. Після цього на сайті Черкаської міської ради з`явилося повідомлення, яке ми процитували на початку матеріалу. Олеже Михайловичу, оце Ви називаєте «блокуванням незалежної аудиторської перевірки»? Коли під час ранкового марафету Ви бачите себе в дзеркалі, Вам не здається, що Ви з кожним днем все більше схожі на Лаврентія Павловича Берію?
Як "врач-врєдітєль" Волощенко блокує "незалежний" аудит онуків Лаврентія Павловича

Як "врач-врєдітєль" Волощенко блокує "незалежний" аудит онуків Лаврентія Павловича

Наприкінці обнародуємо уривки з відкритого листа колективу «Астри» до Одарича. У Черкаській мерії лист реєструвати відмовилися.

Відкритий лист від колективу Астри» до мера м. Черкаси Одарича С.О.

Шановний Сергію Олеговичу!
…Ми стурбовані питанням: чому Ви так наполегливо намагаєтеся залишити заклад без фахового керівника? Останній термін, на який було подовжено контракт з Волощенко І.В. у 7 місяців, є принизливим для заслуженого лікаря України та прирік колектив на роботу у вкрай складних психоемоційних умовах. Судіть самі.
За цей період в закладі проведено 6 перевірок від департаменту охорони здоров`я, прокуратури області, інспекції з праці, обласної ради. Не виявлено жодних суттєвих порушень, що свідчить про доцільність самого факту існування закладу та професійність і порядність працівників. Проте цього Вам було недостатньо…
…Незважаючи на роботу в умовах пресингу Волощенко І.В., за ці 7 місяців вона продовжувала активно захищати інтереси закладу і пацієнтів:
- Підтверджено вищий рівень державної акредитації закладу;
- Проведено реконструкцію та відкрито комплекс «Штучна соляна печера»;
- Завершено капітальний ремонт системи водопостачання.
Особливим своїм досягненням колектив вважає перемогу нашого пацієнта Юрія Царука на параолімпійських іграх у Лондоні в 2012 році. Ця дитина з 4-річного віку з моменту відкриття «Астри» впродовж 10 років, маючи суворий діагноз, отримувала до 4 разів на рік курси комплексної медичної реабілітації і вважає, що саме «Астра» відіграла головну роль на шляху до цієї перемоги…
…Чому тримається у глибокій таємниці – що чекає на РОП «Астру» в майбутньому і кому Ви пообіцяли посаду головного лікаря чи директора?
Чому ніхто з міського керівництва за цей період не зустрівся з колективом і не роз`яснив, чим владу не влаштовує Ірина Василівна?
…Розпочавши два роки тому війну без правил, Ви послідовно йдете до знищення закладу. І це в той час, коли в нашій державі за рішенням розширеної колегії МОЗ України з наступного року планується розбудова реабілітаційних центрів. Проте в нашому місті вже 22 роки такий центр існує…
Шановний Сергію Олеговичу! Ви робите велику помилку! Черкасці Вам цього не вибачать! Ми наполягаємо на зустрічі з Вами в стінах нашого закладу до 30.11.12 р. Просимо зважити всі аргументи «за» і «проти» перед прийняттям такого важливого для жителів м. Черкаси рішення – подовження контракту з головним лікарем, що є запорукою подальшого існування «Астри» та спокою у місті.
Всього 137 підписів
24.11.2012 19:50

Автор: Денис Сирцов
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
07:40 04.12.2012 nord:
ОХ, МИЛЫЙ SHREK! (cenzored) ЕГО, ПОЖАЛУЙСТА! А МЫ ВСЕМ ГОРОДОМ "СКИНЕМСЯ" ВАМ НА ВОЗНАГРАЖДЕНИЕ! И БУДЕТ ЧЕРКАСЧАНАМ И "АСТРА" И СВОБОДА!
21:27 24.11.2012 shrek:
19:19 23.11.2012 shrek:
да на этого Нежинского (cenzored) уже давно надо объявить охоту на уничтожение за то, что он сделал и делает с Черкассами и черкащанами...
уже давно не секрет, что типа "мэр" Одарыч рассматривает Черкассы всего лишь как свой коммерческий интерес...
эх... жаль что перевелись уже настоящщие патриоты Украины...
хотя если припечет-сам завалю этого (cenzored)... семья только сдерживает...
а вообще- нация у нас такая... менталитет голимый... типа хата с краю...
и каждый народ достоин своих правителей... ну и флаг нам во флагалище...
дятлы мы...
настоящей власти Украина нужна без народа...
и вообще я не удивлюсь, если лет через 10-15 правление януковича назовут геноцидом украинского народа...
а я лично с удовольствием приму участие (cenzored)... они заслуживают на это...!!!