Про "Свободу", цирк і склероз

Цікаво спостерігати за людьми, в головах яких процвітає плюралізм думок…

Знайомимося з матеріалом, поширеним учора прес-службою Черкаської обласної організації ВО «Свобода».

«20-22 квітня 2018 року за сприяння свободівців та дирекції Київського Державного шапіто «Вогні Києва» 200 черкаських дітей відвідали циркову виставу.
Квитки передали дітям учасників бойових дій, сиротам, діткам з багатодітних родин, дітям з інвалідністю та пільговикам.

«Сподіваємось, що яскраві враження допоможуть маленьким черкасцям відволіктися від складних життєвих обставин, які так рано змушують зіштовхуватися з дорослими проблемами» – висловив свої враження свободівець Юрій Ботнар".


Фотографія «Ботнар і діти біля цирку» додається до тексту…

Про "Свободу", цирк і склероз

Відслюнявимо вказівний палець й умовно перегорнемо сторінки часу у листопад 2017 року. Згадаємо, що 1 листопада 2017 року депутати Черкаської міськради підтримали петицію про заборону розміщення пересувних цирків, звіринців, зоопарків та виставок диких тварин у Черкасах.

Автор петиції – член партії «Свобода», екоактивістка Діана Тяско (нині Діана Володимирівна – член виконавчого комітету Черкаської міськради на громадських засадах).
Про "Свободу", цирк і склероз
Член виконкому Черкас, борець за права тварин Д. Тяско

Депутати міськради, підтримавши петицію, відштовхувалися від того, що Закон України «Про жорстоке поводження з тваринами» забороняє діяльність пересувних цирків, звіринців, зоопарків та виставок диких тварин.

Пригадаємо принагідно, як у січні 2017 року депутат Черкаської облради від «Свободи» Сергій Воронов (нині – начальник управління освіти в міськраді Черкас) разом з екоактивістами ходив на виставку диких тварин у Черкасах і вимагав у поліції «закрити нелегальний зоопарк».
Про "Свободу", цирк і склероз
С. Воронов

Куди повів Ботнар 200 черкаських дітей? На перегляд циркової вистави цирку-шапіто «Вогні Києва». Як можна дізнатися з циркової афіши, «Київський Державний цирк-шапіто "Вогні Києва" презентує нову розважальну програму для дорослих та дітей – жонглери, акробати, повітряні гімнасти, еквілібристи, фокусники, смертельний політ під куполом цирку, веселі клоуни та група дресированих тварин (виділено нами, - Пров.)!»

Якщо бути послідовним, то одразу після того, як заступник мера Черкас Юрій Ботнар завів дітей у цирк, то одразу на арені мали з’явитися його однопартійці – член виконкому Діана Тяско та начальник управління освіти Сергій Воронов. З вимогою припинити виставу через неприпустимість жорстокого поводження з тваринами.

Однак концепція змінилася. Учора «Свобода» піарилася на тваринах. Сьогодні – на дітях.

Перспективні хлопці й дівчата, бо не бояться бути клоунами…
Про "Свободу", цирк і склероз

Кіндрат Булавін
24.04.2018 18:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter