За заслуги перед народом

У міській раді Черкас повідомляють про чергову нагороду, яку отримав міський голова Анатолій Бондаренко. Його та секретаря міськради Олександра Радуцького удостоєно грамотами Верховної Ради України. Відзнаки «За заслуги перед українським народом» разом із нагрудними знаками на засіданні регіональної платформи Асоціації міст України їм вручили народні депутати Олег Петренко та Владислав Голуб.
За заслуги перед народом

Мер та секретар відзначені «за вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток територіальної громади, активну громадську діяльність, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм».
За заслуги перед народом

Олександр Радуцький конкретизував суть “вагомого внеску”:

«Це спільна нагорода нашої команди, яка неодноразово брала участь у засіданнях як Асоціації міст України, так і бюджетного комітету, аби донести урядовцям ті чи інші проблеми на місцях та запропонувати шляхи їх вирішення».

Трудові звершення керівників Черкаської міськради вражають.

У вересні 2016 року мер Черкас був визнаний почесним випускником Черкаського державно-технологічного університету, хоча його кострубату голову впритул не пам`ятає жоден викладач універу.

На початку листопада 2016 року телеведуча Ольга Фреймут вручила Анатолію Васильовичу почесну відзнаку “Гордість Черкас”, бо “мер не краде. А в місті відчувається розвиток”.

У лютому 2017 року мер Черкас удостоївся подяки від директора ЦДЮТ “за доброчинність та постійну підтримку вихованців Центру дитячої і юнацької творчості”.

І от наприкінці березня 2017-го героя дочекалася відзнака “За заслуги перед українським народом”...

Мером обласного центру Анатолій Бондаренко працює один рік та 5 місяців. У середньому подяки за трудову здобутки отримує один раз на два місяці. Неозброєним оком помітно, що з часом відстань між подяками та відзнаками скорочується, і орієнтовно вже з літа міський голова Черкас збиратиме їх щомісяця.

Олександр Радуцький поки ще робить перші кроки для занурення в озеро Подячливості та Відзначливості. Наприкінці листопада 2016 року він ледь не отримав високу нагороду “Хабармен року” - за пустощі з впровадженням у місті системи електронних закупівель “Прозорро”. Щоб переконати громадськість у своїй благочестності, Олександр Романович навіть взяв довідку “про чесність” з місцевої прокуратури.

Звернемо увагу на те, що вручення відзнак “За заслуги перед українським народом” для Бондаренка й Радуцького пролобіювали народні депутати Олег Петренко та Владислав Голуб. Аванс або подяка?

За свіжесенькими даними рейтингу прозорості, фінансового здоров’я та конкурентоспроможності муніципалітетів в Україні, поширеному днями Інститутом ІNЕКО, Черкаси перебувають на 2-му місці з кінця в Україні серед міст з найгіршим фінансовим розвитком.
За заслуги перед народом

Місцеві активісти впродовж тривалого часу незадоволені тим, в який спосіб проходить розподіл бюджетних коштів між комерціними структурами на виконання тих чи інших робіт. Існує чимало цікавих питань по впровадженню в Черкасах “Прозорро”.

Однак язик, що схоче поговорити про це з “гордістю Черкас, улюбленцями України, меценатами та почесними випускниками вишів”, мимоволі замислиться — хто я проти цих суперменів?

А їм, до речі, ще є на кого рівнятися...
За заслуги перед народом
Північна Корея, ветерани визвольної війни з імперіалістами

Олександр Арабач
03.04.2017 18:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter