Як донецький "Олімпік" та Юрій Гончаров заслали у Вергуни "Черкаський Дніпро"

Як донецький "Олімпік" та Юрій Гончаров заслали у Вергуни "Черкаський Дніпро" Як вже повідомлялося раніше, 24 березня в матчі 17-го туру Прем`єр-ліги донецький “Олімпік” проведе домашній поєдинок зі львівськими “Карпатами” в Черкасах.

-Матч відбудеться 24 березня в Черкасах, - заявив президент донецької команди Владислав Гельзин. - Згода по стадіону в Черкасах вже досягнута...

Як відомо, КП “Центральний стадіон” у Черкасах перебуває у комунальній власності Черкаської міськради. І його керівництво може проводити на центральному полі стадіону хоч поєдинки з американського футболу — аби тільки підприємство мало з того прибуток.

Проте останніми днями на Центральному стадіоні склалася анекдотична ситуація. Завтра, 18 березня, футболісти “Черкаського Дніпра” грають перший у цьому році матч Чемпіонату України серед команд Першої ліги. Наші футболісти приймають на своєму полі стрийську “Скалу”.

Однак готуються до першого матчу сезону гравці “Дніпра” на полі в селі Вергуни під Черкасами. Бо керівництво Центрального стадіону ...не пускає “Черкаський Дніпро” на футбольне поле Центрального стадіону, щоб не псувати газон. Бо чекають на “Олімпік” та “Карпати”.

Який вже день поспіль гравці “Черкаського Дніпра” двічі на добу сідають в автобус і ідуть у Вергуни тренуватися. По завершенню тренування гравці сідають в автобус і повертаються на Центральний стадіон митися. Ані роздягалень, ані душових кімнат у Вергунах немає.

Те, що донецькому “Олімпіку”, який кілька років з відомих причин не може грати в рідному місті, слід допомогати, чим тільки можна — цього не заперечує жодень любитель футболу, що має серце. Але при цьому слід чітко розставляти пріоритети: спочатку — своя команда. І вже потім — інші.

Важко уявити, щоб у подібній ситуації опинилися Баварія або Челсі. “Черкаський Дніпро” ж при тому, що в місті ніби й немає жодної людини, яка б не бажала успіху команді, микається по області в пошуку поля для тренування, а митися їздить за 20 кілометрів. Абсурд!

Чи директор КП “Центральний стадіон” Юрій Гончаров так не вважає?

Як донецький "Олімпік" та Юрій Гончаров заслали у Вергуни "Черкаський Дніпро"


Сергій Цюрюпа
17.03.2017 16:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter