• 0

Бош: сервіс від німецьких професіоналів

Сьогодні український будівельний ринок знаходиться на стадії активного росту. Це і не дивно: із розвитком країни в першу чергу ріст демонструє саме галузь будівництва. І компанія Бош зі свого боку робить все, щоб запропонувати українському користувачеві якісний та безпечний інструмент для будь-яких будівельних потреб.
Напрямки діяльності Бош в Україні можна умовно розділити на два так званих підрозділи: це Бош Інструмент та Бош Сервіс. Які ж мети переслідує та яким чином функціонує кожен із них?
Бош Інструмент пропонує вибагливому українському користувачеві електроінструменти найвищої якості. Славетна німецька якість – далеко не останній фактор, завдяки якому Бош Інструмент сьогодні користується в Україні такою популярністю. Салони Бош Інструмент сьогодні знаходяться у багатьох українських містах, отже, за необхідності придбати той чи інший електроінструмент, немає потреби далеко їхати – Бош завжди поруч.
На всі інструменти Бош надається відповідна гарантія, та, за умов коректної експлуатації, ваш інструмент не вийде з ладу довгі роки навіть за умов підвищеного навантаження. Проте, якщо раптом щось пішло не так – до ваших послуг Бош Сервіс. У сервісному центрі інструмент оглянуть, протестують та, за необхідності, організують ремонт або заміну інструменту. Окрім того, багато інструментів мають змінні частини, які стираються або зношуються через певний період – це нормально. У Бош Сервіс вам замінять витратні частини та перевірять працездатність усього апарату.
Тандем Бош Інструмент та Бош Сервіс – це запорука того, що ваш якісний та безпечний електроінструмент від Бош служитиме вам довгі роки та стане надійним та вірним помічником у ремонті або будівництві. Роблячи свій вибір на користь компанії Бош ви вкладаєте кошти у своє майбутнє, адже професійний інструмент завжди в решті-решт слугує набагато довше, аніж більш дешеві аналоги.
10.07.2013 15:48
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter