• 0

Губський пообіцяв сприяти відкриттю на Лівобережжі Черкащини філій провідних внз України

Днями народний депутат України Богдан Губський побував з робочою поїздкою в кількох селах Канівського та Золотоніського районів – Степанцях, Зорівці, Лукашівці, Кривоносівці, Хрущівці та в місті Золотоноша. Там народний обранець намагався вирішити проблеми, що турбують представників місцевого самоврядування, спілкувався зі школярами, освітянами та медиками. Степанецька спеціалізована школа отримала в подарунок мультимедійний центр. За словами директора школи Станіслава Яременка, ця техніка допоможе школярам навчатися та досягати нових висот – учні школи постійно беруть участь та здобувають призові місця на олімпіадах різного рівня. Народний депутат привітав переможців олімпіад, вручив їм грамоти та цінні подарунки.
Для Богдана Губського турбота про обдарованих та творчих дітей села – один із головних пріоритетів. На думку депутата, одна з найголовніших проблема сучасної сільської освіти – брак необхідного обладнання.
У рамках започаткованих ним соціальних програм «Школа майбутнього» та «Розумна дитина» підтримує нардеп і сільські школи, і дитячі садочки. Завдяки ним понад дві сотні дітей вже отримали безкоштовне навчання у внз. За словами народного обранця , він докладе всіх зусиль, щоб на території його округу з’явилися філії провідних вищих навчальних закладів – це полегшить проблему здобуття вищої освіти сільською молоддю.
Дитсадочки відвіданих сіл поповнились іграшками, книгами та телевізорами, а заклади сільської медицини – наборами першої допомоги та необхідним медичним обладнанням.
Губський пообіцяв сприяти відкриттю на Лівобережжі Черкащини філій провідних внз України
26.03.2012 10:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter