• 0

Губський: «Доб’юся того, щоб діти війни отримали усі виплати»

69 – ту річницю визволення району відзначали мешканці Золотоніщини. В деяких селах з цієї нагоди відбулися урочисті мітинги – реквієми, зокрема, в Піщаному громада урочисто відкрила меморіал пам’яті загиблих визволителів. Народний депутат України Богдан Губський приїхав до Піщаного, вклонився пам’яті воїнів та поклав квіти до меморіалу.
Потому народний депутат зустрівся з мешканцями села, які того дня відзначала ще й День села. Подарунком до свята став концерт художньої самодіяльності, підготований сельчанами – піщанський хор виступав під музичний супровід новенького баяну, придбаного за ініціативи народного депутата в рамках його програми «Культура і духовність», яка передбачає підтримку та розвиток вітчизняної культури.
Губський: «Доб’юся того, щоб  діти війни отримали усі виплати»

Богдан Губський відвідав села Чапаєвка, яке цього дня відзначало День села, та Коробівка, де зустрівся з місцевою громадою. Вшанував пам’ять полеглих нардеп і в Гельмязові.
Спілкуючись з золотонісцями, народний депутат подякував їм за збереження історичної пам’яті та запевнив, що і надалі опікуватиметься вирішенням проблем людей похилого віку, зокрема пенсіонерів, дітей війни та ветеранів.
Губський: «Доб’юся того, щоб  діти війни отримали усі виплати»

« В цей день я з прикрістю ще раз пересвідчився, що багато людей похилого віку, не отримали тих виплат, які їм гарантує держава. Я доб’юся того, щоб кожна людина, яка пережила жахіття війни, зокрема це стосується дітей війни, отримала усі належні виплати. Наразі в кожному селі я збираю списки тих дітей війни, які не отримали коштів, вивчу це питання і доб’юся, щоб кожна дитина війни, якій заборгувала держава, отримала свої виплати», - підкреслив народний депутат.
25.09.2012 10:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter